Rostislav Trávníček se stal novým šéfem marketingu a komunikace NN

K 5. říjnu nastoupil do funkce ředitele marketingu a komunikace NN pojišťovny a penzijní společnosti Rostislav Trávníček. V nové pozici bude mít na starost marketing, výzkum trhu a také externí a interní komunikaci.


Zdroj: www.investujeme.cz
Témata: ROSTISLAV, NN, ROSTISLAV TRÁVNÍČEK, TRÁVNÍČEK, KOMUNIKACE, A KOMUNIKACE, MARKETINGU A KOMUNIKACE, KOMUNIKACE NN, PENÍZE, A KOMUNIKACE NN
 • BBC: Hlavním podezřelým z tureckého atentátu je IS; Playboy přestane zveřejňovat nahotu žen
  Rozhlasové vysílání BBC World Service informuje o tom, že organizace Islámský stát je podle tureckého premiéra Ahmeta Davutoglua hlavním podezřelým ze sobotního bombového útoku v Ankaře. BBC se dále zmiňuje o rozhodnutí magazínu Playboy, který přestane zveřejňovat fotografie nahých žen. 
 • ÚOHS musí znovu prověřit tendr na dopravu v Libereckém kraji
  Liberec - Antimonopolní úřad (ÚOHS) musí znovu prověřit miliardový tendr na zajištění regionální autobusové dopravy v Libereckém kraji, který právě ÚOHS loni zrušil. Na základě námitek kraje teď předseda úřadu Petr Rafaj rozhodnutí z května loňského roku zrušil a zakázku vrátil k novému projednání. ČTK o tom dnes informoval krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník (Starostové pro Liberecký kraj). Kauza se táhne už dva roky a výrazně zkomplikovala zajištění veřejné dopravy v kraji.
 • Kellner & Křetínský: Těžký kalibr na Vattenfall
  Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera a EPH se dohodly na společném postupu ohledně akvizice německých aktiv švédské společnosti Vattenfall. Cílem je získat uhelné doly a elektrárny, které švédský koncern prodává.
 • Evropské akcie v úvodu: FTSE 100 -0,63 %, CAC 40 -1,18 %, DAX -0,88 %
 • O kanceláře v 3.čtvrtletí měly zájem hlavně menší firmy
  Praha 13. října (PROTEXT) - Kancelare.cz přinášejí údaje o počtu, velikosti a struktuře poptávek po kancelářských prostorách v Praze, Brně a Ostravě Analýzu poptávek po volných kancelářských prostorách v Praze, Brně a Ostravě pravidelně kvartálně realizuje portál...
 • Kellner a Křetínský chtějí společně koupit doly a elektrárny v Německu
  Energetický a průmyslový holding (EPH) a investiční skupina PPF se dohodly na společném postupu při koupi německých uhelných dolů a elektráren švédské společnosti Vattenfall, řekl mluvčí EPH Daniel Častvaj. Dodal, že cílem společného podniku, ve kterém budou oba subjekty držet stejný podíl, je uspět v tendru.
 • Start bez investora byl těžký, ale to nás posílilo
  Jsme tady pro podporu regionů, říká majitelka Regionální televize CZ Eva Stejskalová. celý článek »
 • ÚOHS musí znovu prověřit tendr na dopravu v Libereckém kraji
  Antimonopolní úřad (ÚOHS) musí znovu prověřit miliardový tendr na zajištění regionální autobusové dopravy v Libereckém kraji, který právě ÚOHS loni zrušil. Na základě námitek kraje teď předseda úřadu Petr Rafaj rozhodnutí z května loňského roku zrušil a zakázku vrátil k novému projednání. Dnes o tom informoval krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník (Starostové pro Liberecký kraj). Kauza se táhne už dva roky a výrazně zkomplikovala zajištění veřejné dopravy v kraji.
 • ÚOHS musí znovu prověřit tendr na dopravu v Libereckém kraji
  Antimonopolní úřad (ÚOHS) musí znovu prověřit miliardový tendr na zajištění regionální autobusové dopravy v Libereckém kraji, který právě ÚOHS loni zrušil. Na základě námitek kraje teď předseda úřadu Petr Rafaj rozhodnutí z května loňského roku zrušil a zakázku vrátil k novému projednání. Dnes o tom informoval krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník (Starostové pro Liberecký kraj). Kauza se táhne už dva roky a výrazně zkomplikovala zajištění veřejné dopravy v kraji.
 • EPH jde na Vattenfall společně s PPF
  Energetický a průmyslový holding spoluvlastněný Danielem Křetínským, Patrikem Tkáčem a strukturami J&T se pro svůj záměr získat německá elektrárenská a hnědouhelná aktiva švédského Vattenfallu spojil se skupinou PPF Petra Kellnera. EPH a PPF pro ten účel vytvořily společný podnik. Cesty obou koncernů jsou dlouhou dobu příbuzné. PPF byla do loňského roku akcionářem EPH, patří mezi jeho financiéry. Spolu také pomýšlely/pomýšlejí na ovládnutí Unipetrolu.

 • Shrnutí obchodování na americkém trhu

  Krátké shrnutí: 

  Akcie na Wall Street si v úvodu týdne vybraly oddechový čas v důsledku bankovních prázdnin (Columbus Day). Indexy si nakonec při nízké likviditě připsaly mírné zisky (S&P 500 +2,5 b.), k výraznějšímu pohybu chyběla na trhu jakákoliv kurzotvorná zpráva. Dluhopisový trh zůstal uzavřen. Dolar pokračoval v oslabování zejména vůči měnám rozvíjejících se trhů kvůli spekulacím nad oddalováním zvýšení sazeb ze strany Fedu. Zlato se dokázalo vyhoupnout nad hladinu 1 160 USD (+0,6 %; 1 164 USD), 200denní průměr leží aktuálně na úrovni 1 177 USD. Ropa (WTI -4,5 %; 47,4 USD) se ocitla pod prodejním tlakem po nejvyšší produkci za minulý měsíc ze strany OPECu od roku 2012. Tento týden se naplno rozjíždí výsledková sezóna, dnes oznamují čísla giganti jako Johnson & Johnson, JP Morgan nebo Intel. 

   

  Pohled na indexy:

  DJIA

  17 131,86

  +0,28%

  S&P 500

  2 017,46

  +0,13%

  NASDAQ

  4 838,64

  +0,17%

   

  Sektory:

  Energie

  -1,06%

  Finance

  +0,07%

  Technologie

  -0,03%

   

  Pohled na vybrané akcie, měny a komodity:

  EUR/USD

  1,1361

  +0,02%

  Zlato

  1 163,15

  +0,52%

  Brent ropa – future

  50,26

  -4,54%

  WTI ropa – future

  47,40

  -4,49%

   

 • Další znepokojení z čínské ekonomiky: dovoz klesl o 20 %
  Čínský vývoz klesl v září méně, než se čekalo. Více než dvacetiprocentní pokles dovozu ale překonal odhady a vyslal další znepokojivý signál o zdraví druhé největší světové ekonomiky. Ukázala to podle agentury AP dnešní data čínského celního úřadu.
 • Řemeslo žije, o vyučené je velký zájem (Firmy)

  Zájem o řemeslo má stále okolo 28 % středoškoláků. V České republice je dlouhodobě patrný pokles zájmu žáků o odborná učiliště, což dokládají i čísla Českého statistického úřadu (ČSÚ) a statistická ročenka školství, kterou vydává Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy. Ke konci 90. let zaznamenala učiliště prudký pokles počtu žáku, ale od školního roku 2005/06 se situace ustálila a platí, že více než čtvrtina všech středoškoláků jsou žáci odborných učilišť.

  pokračování »

 • Nakupujete v zahraničních eshopech? Na tohle si dejte pozor
  Vánoce se nekompromisně blíží. Stále více Čechů přitom řeší nákupy vánočních dárků přes internetové obchody. Popularitu přitom získávají i obchody zahraniční. Zatímco před pár lety Češi hojně nakupovali v amerických eshopech, dnes si nechávají posílat zboží z Číny. S tím se ale pojí několik potenciálních rizik.
 • Pražská burza v úvodu ztrácí. Index PX -0,72 %, ČEZ -0,83 %, Komerční banka -0,88 %, Erste -0,92 %
 • Slovenské spotřebitelské ceny v září -0,3 %, meziročně -0,5 %
 • Do Berlína se z Bonnu mají odstěhovat poslední německá ministerstva
  Pětadvacet let po znovusjednocení Německa chce spolková vláda dokončit stěhování ministerstev z bývalého hlavního města spolkové republiky Bonnu do Berlína. Ministerstvo životního prostředí a výstavby za tímto účelem vytvořilo zvláštní pracovní skupinu, informoval na svém webu časopis Der Spiegel. V bývalé západoněmecké metropoli pracuje nadále asi sedm tisíc vládních úředníků.
 • Americký Playboy končí se snímky nahých žen
  Americký magazín pro muže Playboy, k němuž neodmyslitelně patří obnažené dívky ve smyslných polohách, s nahotinami od jara skončí. Březnové číslo sice opět přinese ženy v lascivních pózách, nikoli však zcela nahé. Informoval o tom... celá aktualita »
 • Air Bank snížila úrokové sazby u půjčky i hypotéky

  Air Bank od 10. října snížila úrokové sazby u spotřebitelské půjčky i pro refinancování hypotéky. U půjčky mohou klienti při řádném splácení nově získat i nižší sazbu než současných 9,9 %, například 8,9 %, 7,9 % nebo 6,9 %. Při refinancování hypotéky nabízí Air Bank všem klientům nově sazbu 1,89 %. 

 • Zájem o nové byty oproti loňsku stoupl o více než pětinu
  Trh s novými byty v Praze prudce roste. Ve třetím čtvrtletím letošního roku prodali developeři o 21,4 % více bytů, než v loňském roce. Ve třetím čtvrtletí se tak prodalo 1700 nových bytů. Vyplývá to ze společných dat společností EKOSPOL, Trigema...

 • Finanční žraloci: Banky, poplatkové a úrokové kejkle

  Říká se, že moudré je myslet skepticky a přitom počínat si optimisticky. S přehršlí skeptických pohledů na možné hříchy vznikající ve finanční branži se se svými čtenáři rád dělí německý publicista Günter Ogger (*1941). Finanční branže je podle něho povedeným spolkem, pro který jsou malé ryby také ryby.

 • Rok 2017: Činy, činy a ještě jednou činy

  „Mé pravé křídlo je zničeno, levé křídlo je na ústupu, situace je skvělá – útočím!“ Toto jsou slova, která pronesl generál Foch v nejtemnějších okamžicích 1. světové války. A nyní jsme opět ve stejné situaci, kdy máme dvě možnosti: buď jít ke dnu, nebo jednat.

 • Změny v daních v roce 2017

  Dne 13. ledna 2017 schválila poslanecká sněmovna vládní návrh zákona, kterým se mění některé zákony v oblasti daní. Novela potěší zejména rodiny s dvěma a více dětmi, které si budou moci uplatnit zvýšené daňové zvýhodnění. Které změny jsou nejdůležitější?

 • Líp ještě nebylo

  Daří se nám nejlépe v historii. Nezaměstnanost je zanedbatelná, mzdy stoupají, inflace se zdá být pod kontrolou, státní rozpočet je v rekordním přebytku a hrubý domácí produkt roste. Proč se obáváme budoucnosti?

 • Pojistných podvodů v životním pojištění přibývá

  Pojistných podvodů rok od roku přibývá. V loňském roce odhalily pojišťovny pojistné podvody za více než miliardu korun. Podvodníci se zaměřují především na pojištění vozidel, ale stále častěji také na životní a cestovní pojištění. 

 • Přebytek rozpočtu rozdat na důchody? Ne!

  Státní rozpočet České republiky skončil rekordním přebytkem. A volební rok nahrává porcování medvěda. Jak naložit s přebytkem rozpočtu? Rozhodně ho nerozdat např. v důchodech!

 • Inflace dosáhla cíle. Blíží se konec intervencí?

  Inflace dosáhla v prosinci dvouprocentního cíle vytyčeného Českou národní bankou (ČNB). Kolečka ČNB se dala do pohybu rychleji, než sama centrální banka předpokládala. Dosažení cíle však ještě nemusí znamenat okamžité opuštění kurzového závazku. Kdy skončí intervence a kam zamíří kurz koruny?

 • Penzijní společnosti se zbavují státních dluhopisů

  Státní dluhopisy nesou záporný výnos. Není proto divu, že se jich penzijní společnosti zbavují. U transformovaných fondů ale nemají moc možností jiných investic. Jak se to dotkne účastníků doplňkového penzijního spoření?

 • Životní pojištění je nedílnou součástí finančního plánu

  Povinné 5leté storno vzbudilo mezi finančními poradci nelibé reakce. Množila se prohlášení tipu: „Od prosince neprodám už ani jedno životko.“ Nebo: „S životním pojištěním končím.“ A podobná. Jenže bez životního pojištění finanční poradenství dělat nejde.

 • Rok 2017: Zpomalení růstu a zahájení Brexitu

  Výhled pro rok 2017 je poměrně optimistický. Přesto se nejspíš dočkáme zpomalení ekonomického růstu. A nemalým rizikem je i nastupující americký prezident Donald Trum a aktivace článku 50. a zahájení vyjednávání vystoupení Velké Británie z Evropské unie. Kam letos investovat?


 • Rostislav Trávníček přešel k NN pojišťovně

  Novým ředitelem marketingu a komunikace je Rostislav Trávníček, který působil do letošního léta v řídících pozicích Českomoravské stavební spořitelny.

 • Roste zájem o skladovací prostory
  26.5.2014 - Během prvního čtvrtletí roku 2014 se vyvíjel nejen trh s rezidenčními nemovitostmi, ale i s těmi skladovými a výrobními.
 • Roste zájem o skladovací prostory
  26.5.2014 - Během prvního čtvrtletí roku 2014 se vyvíjel nejen trh s rezidenčními nemovitostmi, ale i s těmi skladovými a výrobními.
 • Roste zájem o refinancování půjček
  Podle tiskové zprávy ČSOB a Era roste v posledních u těchto bankovních institucí zájem o refinancování půjček, neboli konsolidaci. Zájem
 • Roste zájem o menší kancelářské budovy
  18.9.2014 - Mezinárodní poradenská společnost DTZ zaznamenala v posledních dvou letech vyšší zájem ze strany developerů o menší kancelářské budovy. Prostory do 5 000 m2 nabízejí několik výhod, mezi nimi např.
 • Roste zájem o menší kancelářské budovy
  18.9.2014 - Mezinárodní poradenská společnost DTZ zaznamenala v posledních dvou letech vyšší zájem ze strany developerů o menší kancelářské budovy. Prostory do 5 000 m2 nabízejí několik výhod, mezi nimi např.
 • Roste zájem investovat do fyzického zlata po malých částkách

  Investování do fyzického zlata po malých částkách okolo 500 Kč se v Česku těší stále většímu zájmu. Více než 52 % lidí se už nepovažuje za investory, ale spíše za drobné střadatele. Vyplynulo to z průzkumu GOLDEN GATE CZ a.s., lídra českého trhu v investicích do drahých kovů. (Tisková zpráva: Golden Gate)

 • Roste ropa a před zvýšením sazeb Fedu i americké akcie
  Růst cen ropy a očekávání růstu sazeb Fedu. Dva faktory, které doprovodily dnešní růst hlavních amerických akciových indexů. Tahounem byly energetické společnosti. Ropa Brent sílí o 1,3 a WTI o 2,1 % a oba kontrakty takřka vyrovnávají cenu u 38,5 dolaru za barel.
 • Roste prodej piva z tanku i plechovek
  Spotřeba piva v ČR se po útlumu postupně probouzí, ale mění se návyky konzumentů. Ti dávají ve větší míře přednost konzumaci doma před restauracemi. Momentálně činí tento poměr 59 ku 41 procentům ve prospěch nákupu v obchodech. Pivovary na to reagují zaváděním konceptových restaurací či zaváděním speciálů.
 • Roste počet nedobrovolných dražeb nemovitostí, většina probíhá elektronicky
  Po drobnějším poklesu počtu realizovaných nedobrovolných dražeb v roce 2014 sledujeme letos opět výrazný nárůst počtu dražeb i počtu zájemců. Většina prodávaných nemovitostí jsou byty a rodinné domy, počet komerčních nemovitostí či pozemků je v řádu procent, informují EURODRAŽBY.CZ a.s.

 • Rostislav Trávníček se stal novým šéfem marketingu a komunikace NN (Šéfové)

  K 5. říjnu nastoupil do funkce ředitele marketingu a komunikace NN pojišťovny a penzijní společnosti Rostislav Trávníček. V nové pozici bude mít na starost marketing, výzkum trhu a také externí a interní komunikaci.

  pokračování »

 • Rostlinolékařská péče ve správní činnosti úředníků

  Státní zaměstnanci musejí při nástupu do svých funkcí říci nebo potvrdit krásnou formuli: „Slibuji na svou čest a svědomí, že při výkonu státní služby se budu řídit právními a služebními předpisy a v souladu s nimi příkazy představených. Své povinnosti budu vykonávat řádně, nestranně, svědomitě, odborně a v zájmu České republiky, nebudu zneužívat postavení státního […]

  Příspěvek Rostlinolékařská péče ve správní činnosti úředníků pochází z KupníSíla.cz

 • Rostoucí digitalizace zaměstnanost neohrozí
  Robotů se zaměstnanci bát nemusejí, Česko však musí změnit zastaralý systém vzdělávání, říká šéf česko-německé obchodní komory Bernard Bauer. Nová ekonomika totiž nebude vyžadovat jen znalosti ve výrobě, ale i v oblasti digitálních řídicích systémů.
 • Rostoucí ekonomika + snižující se nezaměstnanost = méně drobných podnikatelů
  V České republice v druhém čtvrtletí tohoto roku podnikalo 813 600 osob, což je o 18 300 méně, než ve stejném období loňského roku. Ubývá zejména drobných podnikatelů bez zaměstnanců (- 32 800 osob), zatímco podnikatelů se zaměstnanci přibývá (+ 14 500...
 • Rostoucí ekonomika zvedá hodnotu průmyslových hal
  Praha – Rostoucí ekonomika a neutuchající zájem investorů ženou vzhůru hodnotu logistických a výrobních hal ve střední Evropě. Vyplývá to ze zjištění realitní poradenské firmy Cushman & Wakefield (C&W), která mapuje trh v Polsku, České republice, Maďarsku, Slovensku a v Rumunsku. Firma dne informace poskytla redakci.
 • Rostoucí sazby zhoršují dostupnost bydlení. Stále ovšem patří k nejnižším za posledních 5 let
  20.8.2013 - Finanční dostupnost bydlení se začíná s růstem úrokových sazeb zhoršovat, jak vyplývá z aktuálních statistik společností GOLEM FINANCE a realitního portálu www.realitymorava.cz.
 • Rostoucí trendový kanál na USD/CAD
  Poté, co tento měnový pár atakoval rezistenci na 1,4000, se vzápětí dostal do fáze konsolidace. Dolní linie...
 • Rostoucí význam hybridních elektráren a jejich české řešení

  Téma obnovitelné energie je v posledních letech skloňováno ve všech pádech. Z původního fotovoltaického boomu v Evropě, kdy byly instalovány obrovské MW parky na polích, k téměř úplnému zákazu instalace nových fotovoltaických elektráren (FVE) připojených k rozvodné síti, se situace pomalu stabilizuje. Státy, které se zavázaly dosáhnout ve svém energetickém mixu určitého procenta výroby energie z obnovitelných zdrojů, poskytují finanční podporu

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Rostou příležitosti v segmentu podnikové mobility
  Stále vyšší počet firem sahá po mobilitě jako nástroji pro zvýšení produktivity. Firmy vypracovávají interní pravidla, implementují řešení pro správu...
 • Rosu dejte, nebesa, shůry...
  Advent – čtyři neděle před vánočními svátky – má být dobou duchovního usebrání. Mnohé kolem nás však tomu brání. Možná i proto je třeba si připomenout jednu z kdysi významných duchovních součástí adventu – staročeské roráty. Tato specifická podoba ranní mariánské mše od 30. listopadu do 23. prosince rozeznívá mnoho kostelů. Píše Petr Bahník.


 • Rss rozcestník - Investujeme.cz | Fincentrum
  Děkujeme našim partnerům:. Články Aktuality Vše. Pokud RSS nepodporuje Váš prohlížeč, můžete použít specializovaný program – RSS čtečku, např. FeedReader.
 • Rozvíjející se trhy: Přesvědčivá a stálá investiční příležitost

  Spotřebitelské sektory mají významné zastoupení v portfoliích v rámci investic do rozvíjejících se trhů (EM). Jaké jsou strukturální hnací faktory tohoto vývoje? Proč očekáváme, že daný trend potrvá? A jaké vlastnosti mají mít společnosti, aby byl trend spotřeby v rozvojovém světě z investičního hlediska co nejlépe využit?

 • Rozšíri ECB vo štvrtok program výkupu dlhopisov?

  Píšeme na Investujeme.sk: December bude pre centrálne banky náročným mesiacom. Je otázkou, či štvrtkové stretnutie predsedníctva ECB bude novým míľnikom v uvoľňovaní monetárnej politiky. Za posledných niekoľko týždňov už pripravilo pôdu pre ďalšie uvoľňovanie niekoľko predstaviteľov centrálnej banky. V hre je hneď niekoľko scenárov. Od ďalšie znižovanie depozitných sadzieb, po kreatívne nástroje bez hraníc.

 • Rozpočet na rok 2016 je jen naoko

  Příští rok bude stát velmi štědrý. Sice plánuje půjčit si 70 miliard korun nicméně, i tak je to méně než letos. Výdaje státu by během příštího roku měly dosáhnout 1,25 bilionu korun.

 • Rozjíždí se nový fond zaměřený na inovativní technologie

  Máte-li chuť investovat, jste hodně bohatí a baví-li vás inovativní technologie, pak právě pro vás se rozjíždí nový fond s názvem Evolution Technology Fund. Jeho sídlo je v Curychu a New York. 

 • Rozhodnuto: Pětileté storno provizí míří do senátu

  Poslanci minulý pátek odhlasovali „kompromisní“ návrh regulace provizí životního pojištění bez pozměňovacího návrhu a pětileté storno odeslali senátorům. Jak probíhala debata a hlasování? A kdy může být rozhodnuto?

 • Rozhodnou nakonec o zvýšení sazeb Fedu soudruzi statistici v Číně?

  V pátek odpoledne zveřejněné statistiky z amerického trhu práce se měly stát posledním silným signálem pro americkou centrální banku při řešení klíčové otázky, kdy zvýšit úrokové sazby. Měly být, ale nestaly, neboť report z trhů práce byl rozporuplný. Zdali Fed zvýší sazby již tento měsíc se tak dozvíme až za deset dní.

 • Rozeznáte kukuřici od ropy?

  Proč jsou komodity tak populární investicí? Komodity jsou suroviny, z nichž se vyrábí vše, co kolem sebe vidíme, a proto hrají velkou roli v našem životě. Trh s komoditami nás ovlivňuje, ať už jde o cenu za plnou nádrž benzínu nebo za šálek kávy. U komodit rozlišujeme tři skupiny: kovy, zemědělské komodity a energie.

 • Rozdrobené povolební Španělsko

  Ve Španělsku nastanou těžší časy. Parlamentní volby sice přinesly poměrně jasné vítězství vládnoucím lidovcům (zisky dokonce předčily očekávání). Potíž je, že není s kým vládnout. Problémem je především slabý výkon liberálů Ciudanos (Občané). Ti by byli logicky hlavním partnerem k vyjednávání jak pro lidovce, tak pro druhé socialisty. Namísto očekávaných 20 % hlasů ale získaly pouhých 14 % a ani jedné z největších politických stran s formováním koalice příliš nepomohou. Situaci také komplikuje skutečnost, že proti-reformní ultralevicová strana Podemos (obdoba řecké Syrizy) naopak překvapila vyšším počtem hlasů a stane se třetí nejsilnější stranou v parlamentu.

 • Rovnostářské zvýšení penzí

  Pro rok 2016 se zvyšují důchody všem stejně, rovněž jednorázový příspěvek v roce 2016 obdrží všichni penzisté ve stejné výši. V procentním vyjádření si tedy nejvíce polepší důchodci s nižší penzí. Prvek „solidarity“ hraje v Česku při výpočtu důchodu velkou roli. 


Hitpardáda štítků