Ruská centrální banka sazby nezměnila

Ruská centrální banka (CBR) po dnešním zasedání ponechala hlavní úrokovou sazbu beze změny, čili na...


Zdroj: www.fxstreet.cz
Témata: BANKA, CBR, RUSK, EKONOMOV, BANKA SAZBY, INFLA, SAZBY NEZM, BANKA SAZBY NEZM, RIZIKA, NEZM
 • Kdo vyzve národně-konzervativní frontu?
  Ve Sněmovně momentálně není jediná jednoznačně liberální strana a pohled na ty mimosněmovní je žalostný.
 • Vláda se bojí propouštění spojeného s problémy OKD
  Vláda čelí požadavkům NWR na záchranu celé těžby OKD, ne jen Dolu Paskov. Ministr průmyslu Jan Mládek se ve čtvrtek sešel s odboráři OKD. Ti odmítli snížení mezd. Původní dohoda se státem počítala s těžbou v Paskově do prosince 2017. Podle mluvčího NWR už dohoda neplatí kvůli trvale nízkým cenám uhlí. Požadavky NWR Mládek odmítá, jsou podle něho nedůstojné.
 • Prodejce české vzduchotechniky Multi-Vac kupují Francouzi
  Pardubickou firmu Multi-Vac koupila francouzská společnost France Air. Francouzi chtějí expandovat, hledali tak společnost ve střední Evropě, přes kterou by mohli prodávat i své výrobky. Multi-Vac má pobočky v Pardubicích, Praze, Brně a Novém Jičíně a na Slovensku v Bratislavě a Košicích.
 • Lesbický film Carol má nejvíc nominací na Zlaté glóby
  Ve čtvrtek odpoledne byly vyhlášeny nominace na Zlaté glóby. Překvapivě v nich neuspěli režiséři Quentin Tarantino ani Steven Spielberg. Cenu pro nejlepší film, režii i za výkon Leonarda DiCapria v hlavní roli může získat snímek Revenant Zmrtvýchvstání.
 • Titulní strany, které nevyšly.
  Lotyšská umělkyně Ieva Ozola, která žije v Praze a citlivě kombinuje akvarel s iPhonem a Instagramem, by mohla být ozdobou obálky tohoto ega!. Stejně...
 • Santa Claus Is Comin' to Town
  Klasické vánoční písně a balady v rytmu jazzu, swingu, rocku i blues jsou zase hitem těchto dnů. Letos se však v povinné dávce emocí vyskytují i nezvyklé skladby.
 • Vánoce v divadle
  Jestliže jste se tentokrát rozhodli strávit zimní prázdniny ve městě, nemusíte litovat. Většina divadel hraje až do Silvestra.
 • Daniela Šálková: Divadlo je malá fabrika
  Určitě by se skvěle uplatnila v jakémkoliv jiném byznysu, zvláště pozice krizové manažerky by jí seděla. "Takovou malou fabriku máme ale i tady u nás," říká ředitelka Divadla v Dlouhé. A je zřejmé, že by neměnila.
 • Víkendové aukce umění nabídnou Ladův Štědrý večer nebo díla Kremličky a Švankmajerové
  O víkendu a v následujícím týdnu proběhnou poslední letošní aukce umění. Síň Prague Auctions bude nabízet díla Evy Švankmajerové nebo Jaroslava Róny. Aukční síň Pictura chce vydražit Ladův obraz Štědrý večer (Ponocný) z roku 1947 za cenu alespoň 650 tisíc korun.
 • Horejc u Hejtmánků
  Nestává se často, aby velkou a objevnou výstavu uspořádal sběratel ve vlastním domě. Jedna taková je teď v Praze.Hitpardáda štítků