Šest pravidel pro internetové nákupy, které je dobré mít v hlavě

Většina zákazníků tuší, že zboží zakoupené přes internet může vrátit do 14 dní od nákupu. Jaké jsou však konkrétní podmínky takové akce, co vrátit nelze a jak je to s reklamacemi? Šest pravidel, které je dobré znát.Zdroj: finance.idnes.cz
Témata: VR, NEBO, OD SMLOUVY, ODSTOUPEN, PRAVIDEL, KDE, KONKR, JSTE SI, PRODEJCE, JE DOBR

 • Americké akcie dál spadly, zažívají nejhorší počátek roku v historii
  Americké akciové trhy dnes ztratily přes dvě procenta a zažívají nejhorší první dny roku ve své historii. Wall Street nadále srážely pokračující otřesy na čínských burzách a rostoucí obavy o druhou největší ekonomiku světa.
 • 7. ledna: Tohle potřebujete vědět nejen o čtvrtečním obchodování na amerických burzách
  Americké akcie ve čtvrtek prohloubily propad a jejich hlavní indexy se propadly až o 3 %. Wall Street srážely pokračující otřesy na čínských burzách a rostoucí obavy o zdraví druhé největší ekonomiky světa. Americké akcie klesají již tři dny v řadě.
 • Americké akciové trhy zažívají nejhorší první dny roku v historii. Sráží je propad na čínských burzách
  Akciové trhy v USA ztratily ve čtvrtek přes dvě procenta, a míří tak k nejhlubší ztrátě za více než století. Akcie ztrácely již třetí den tohoto týdne. Důvodem jsou pokračující otřesy na čínských burzách. "Čína vytváří velkou nejistotu," uvedl Robert Pavlik z investiční firmy Boston Private Wealth.
 • Čína a jüan pohřbily Wall Street už třetí den po sobě
  Americké akcie prudce padají třetí den po sobě. Wall Street znepokojují obavy z dalšího útlumu v Číně, kde pokračuje těžký výprodej na akciových trzích a centrální banka nechává výrazně oslabovat jüan.
 • Denní report - čtvrtek 07.01.2016
  ČR: Pražská burza klesá pod tíhou negativního sentimentu v zahraničí, SRN: Německá burza snížila dopolední ztráty a zakončila těsně pod 10 tis. b., USA: Wall Street zaznamenává masivní ztrátybrbrh2Pražská burzah2 h3Hlavní zprávyh3 pstrongDevizové...
 • Jak obchodovala Amerika 7. 1. 2016
  Čtvrteční obchodování navázalo na negativní sentiment předešlých dní. I dnes, podobně jako v pondělí, došlo v Číně k 7% poklesu indexu a poté bylo, dle pravidel, obchodování po zbytek dne zastaveno.
 • Wall Street výrazně oslabila, S&P 500 -2,3 %
  Americké akciové indexy dnes zaznamenaly další ztráty a směřují tak nejhoršímu začátku nového roku za posledních 28 let. Negativní nálada investorů pramení z aktuálního vývoje v Číně, kdy tamní burza dnes zaznamenala nejkratší obchodování ve své histor...
 • Kovanda: Co čeká českou ekonomiku v roce 2016
  Česká ekonomika v roce 2015 dravě rostla, odhady hovoří o 4,5% růstu. V loňském roce se úřadům podařilo dočerpat z evropských fondů 170 mld. Kč, takové peníze již v letošním roce očekávávat nemůžeme. Co dále zapříčinilo značný růst české ekonomiky a co by podle Lukáše Kovandy mohlo táhnout tuzemskou ekonomiku v roce 2016? Jakým rizikům bude česká ekonomika letos čelit? A máme se obávat příletu „černé labutě“?
 • Developerská skupina Orco miliardáře Vítka stáhla své akcie z pařížské burzy. Je ve ztrátě přes 20 milionů eur
  Česko-lucemburská developerská skupina Orco Property Group požádala o stažený svých akcií z pařížské burzy. Vedení burzy její žádosti vyhovělo. Kotaci více než 314 milionů akcií zrušila firma dobrovolně. V posledních třech kvartálech zaznamenala čistou ztrátu 20,8 milionu eur.
 • Americké akcie v nedobré kondici
  S&P -2,34%, DJIA -2,30%, Nasdaq -2,92%brbrpWall Street nasává špatnou náladu ze zbytku světa a ani dnes dle všeho neskončí v plusu. Naopak, index S&P prohlubuje ztráty a je nejníž za 3 měsíce. Symptomy paniky a výprodejů se v základních parametrech...


 • Šestnáctileté dívky se zastal soud. Zbavil ji povinnosti platit...
  zdědila po svém otci, neboť městský úřad v Kutné Hoře nezvládl roli opatrovníka. Nejmladší. dlužnici však pomohl Krajský soud v Praze, který ji dluhů zbavil.
 • Šest miliard dolarů poslala omylem Deutsche bank na účet svého klienta

  USA / Společnost Deutsche Bank omylem převedla na účet amerického fondu, svého klienta, částku 6 miliard dolarů. Informoval o tom deník Financial Times. Méně zkušený člen týmu, který se zabývá obchody na devizových trzích, totiž použil při platbě nesprávné údaje. Banka od klienta získala částku zpět během následujícího dne. O celé situaci dostali zprávu americký

  The post Šest miliard dolarů poslala omylem Deutsche bank na účet svého klienta appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

 • Šest hodin v práci místo osmi za stejně peněz? Už teď máme problém, říkají firmy
  Velké tuzemské firmy zatím neplánují vyzkoušet švédský experiment, který má vést k vyšší efektivitě práce.
 • Šest hodin a víc už nic? Ano, má to smysl
  Každý podnikatel usiluje o to, aby jeho podnik prosperoval. Vyšší produktivita je tou správnou cestou k vyšším ziskům. Pokud si však myslíte, že je k tomu potřeba pracovat až do úmoru, mýlíte se. Tím správným způsobem zvýšení produktivity je totiž kratší pracovní doba.
 • Šest důvodů, proč být OSVČ – FinExpert.cz
  Pro mnoho OSVČ je hlavním motivem k výkonu samostatné výdělečné činnosti svoboda, kdy si samy určují, jak bude jejich pracovní den vypadat.
 • Sestavení výroční zprávy
  Výroční zpráva je povinně zveřejňovaným dokumentem u společností, kterým její vyhotovení ukládá zákon o účetnictví. Jaké jsou náležitosti výroční zprávy a kdo má povinnost ji vyhotovit, si nastíníme v dnešním článku.
 • Sestavení výroční zprávy
  Výroční zpráva je povinně zveřejňovaným dokumentem u společností, kterým její vyhotovení ukládá zákon o účetnictví. Jaké jsou náležitosti výroční zprávy a kdo má povinnost ji vyhotovit, si nastíníme v dnešním článku.
 • Sestava 1
  . registrace (od 8.00 hod. 150 00 Praha 5 - Andûl. s platebními a stornovacími podmínkami. Luxusní komfortní hotel poskytující vysok˘ standard ubytování.
 • Servis pro média - Česká národní banka
  Komunikační tým České národní banky je zástupcům médií k dispozici prostřednictvím níže uvedených kontaktů. Zastoupení ČNB na území ČR pokladní hodiny.
 • Servisní akce Škody k dieselům začne koncem 1. čtvrtletí
  Servisní akce Škody Auto, které mají u dotčených vozů odstranit možnost obcházet emisní měření, začne zřejmě na konci 1. čtvrtletí příštího roku. Nejdříve bude firma do servisů svolávat auta s motory 2,0 TDI a 1,6 TDI. Následně přijdou na řadu vozy s diesely 1,2 litru, kterých je postiženo nejméně. Vyplývá to z informací ČTK.

 • Šest příčin nadměrné české ustrašenosti z imigrace
  Mám za to, že klíčovou roli zde hraje zakořeněná psychóza strachu. Psychóza i politika strachu mají v českém prostředí dlouhodobou tradici. Neznalost a nezkušenost s islámskými komunitami představuje přitěžující okolnost.
 • Sestra Blanka
  Podobné průšvihy jako ten s pražským tunelem zná většina sousedních zemí
 • Sestra sloužila opilá. Brala krev, když tou její kolovalo 2,5 promile...
  Bujarý večírek měla pravděpodobně za sebou devětačtyřicetiletá zdravotní sestra, když v neděli ráno nastupovala službu v jedné z ostravských nemocnic. O
 • Sestra ukrajinské pilotky nesmí do Ruska. Je hlavním svědkem obhajoby
  Obhájci ukrajinské pilotky Nadije Savčenkové, kterou v Rusku soudí za údajný podíl na smrti dvou ruských novinářů na východní Ukrajině, oznámili, že sestře jejich klientky zakázala ruská tajná služba FSB vstup do Ruska až do září 2020. Vira Savčeková je v soudním procesu své sestry hlavní svědkyní obhajoby. O zákazu vstupu se dozvěděla až na hraničním přechodu. FSB, pod níž spadá i pohraniční stráž, se zdržela vyjádření.
 • Sestřelení malajsijského boeingu měla zamaskovat nepovedená pitva, z těla pilota někdo vyjmul úlomky rakety
  Podle nizozemských vyšetřovatelů loňského neštěstí malajsijského boeingu z letu MH17 se vyskytly pokusy o zatajení příčiny neštěstí. Na příklad jde o nepovedenou pitvu kapitána letadla, při které byly z těla záměrně odstraněny kovové střepiny z rakety Buk. Když experti identifikovali kapitánovo tělo, shledali, že už bylo podrobeno "vnějšímu a vnitřnímu zkoumání s odstraněním cizích předmětů".
 • Sestřelení malajsijského boeingu měla zamaskovat pokažená pitva pilota
  Dlouho očekávaná zpráva nizozemských vyšetřovatelů o loňském sestřelení malajsijského boeingu z letu MH17 na východní Ukrajině naznačila, že se vyskytly pokusy o zatajení příčiny neštěstí, upozornil britský list The Guardian. Součástí těchto zastíracích pokusů byla „zpackaná pitva kapitána letadla, při které byly z těla záměrně odstraněny kovové střepiny z rakety Buk“, napsal deník s odvoláním na nizozemské experty.
 • Sestřelení malajsijského boeingu měla zamaskovat pokažená pitva pilota
  Dlouho očekávaná zpráva nizozemských vyšetřovatelů o loňském sestřelení malajsijského boeingu z letu MH17 na východní Ukrajině naznačila, že se vyskytly pokusy o zatajení příčiny neštěstí, upozornil britský list The Guardian. Součástí těchto zastíracích pokusů byla „zpackaná pitva kapitána letadla, při které byly z těla záměrně odstraněny kovové střepiny z rakety Buk“, napsal deník s odvoláním na nizozemské experty.
 • Sestřelení ruského letounu stupňuje geopolitické napětí

  S pádem ruského letounu na tureckých hranicích začaly včera padat i akciové trhy. Zdá se, že velká koalice proti islámskému státu je tímto definitivně minulostí.

 • Šest revolučních nápadů, jak vylepšit dnešní demokracii
  O zastupitelské demokracii se začalo říkat, že je v krizi snad už v době, kdy vznikla. Současní politici jsou za to, co dělají, kritizováni ze všech stran. Krajním levicovým řešením je vyměnit politiky za anarchokomunismus, krajním pravicovým řešením za anarchokapitalismus. Existuje ještě něco mezi tím? Několik možných vylepšení dnešního systému demokracie představil server Listverse.
 • Sestry, chcete diplom? Musíte sloužit zdarma
  Zdravotní sestry jsou tlačeny k tomu, aby si doplňovaly vyšší vzdělání. V rámci studia ale musí vykonat 2300 hodin praxe – a to zdarma. Absolvují je často vedle své práce a péče o rodinu. Je jich málo, jsou přetěžované a pak odcházejí, kritizují tuto situaci odbory. Ministerstvo zdravotnictví nicméně o problému ví a chystá prý nápravu.Hitpardáda štítků