Stát jsem já

Mikronárod je podle definice entita, která se prohlašuje za nezávislý stát, ale mezinárodní společenství jeho suverenitu neuznává.


Zdroj: archiv.ihned.cz
Témata: MIKRON, REUTERS, VYHL, REPUBLIKA, SAMOSTATNOST, PROFIMEDIA, SAUGEAIS, FRANCIE, TAMN, SMRTI
 • Souhrn událostí uplynulého dne – 12. 11. 2015
  Ze zákona o tržní síle pomohlo zejména zkrácení doby splatnosti. Uzeniny a rakovina? Jen fáma, uklidňují odborníci po varování od WHO. Pokud nezaprší, přijdou problémy. Zájem českých potravinářů o chráněná označení EU slábne kvůli papírování.
 • Titulní stránky, které nevyšly.
  Měli jsme možnost dát na titulní stranu umělkyni, která vyrábí luxusní brýle. A taky špičkovou manažerku firmy, jež vyrábí legendární klavíry. Ale my...
 • Kdo je kdo v Pařížské
  Prohlédněte si aktuální mapu obchodů.
 • Rituals pomáhá lidem užívat si drobných radostí života
  Moje firma je pro mě jako dítě a děti přece neprodáváte. Jako obchodník musím ale umět podívat se každých pět let pravdě do očí a upřímně si říct, zda jsme stále schopni růst bez cizí pomoci, říká Raymond Cloosterman. Cloosterman založil firmu, která po 15 letech existence úspěšně konkuruje značkám jako Chanel nebo Dior.
 • Nejkrásnější výlohy v Pařížské
  Od těch pokladů vás dělí jen tabulka skla. A možná také pár stovek tisíc korun. Ale na tom v tu chvíli nesejde. Když máte nos přilepený na skle výlohy, patří všechno, co v ní je, vašim představám.
 • Pro ni: Všechno, co se třpytí
  Nevadí, že se slunce v zimě odebírá na kutě už ve čtyři odpoledne. Kdo jej potřebuje, když může své tělo rozsvítit diamantovou září.
 • Pro něj: Doplňky a časomíry
  Kolik je hodin? Je čas začít si sepisovat přání pod stromeček. Správný chlap má na zápěstí klasický hodinářský kousek a odvahu na to, aby nosil šperky.
 • Značka GANT prochází znovuzrozením. "Změnili jsme svět, ale košili ne," hlásá.
  Firma znovu převypráví příběh o svém původu. Od celosvětové marketingové kampaně si slibuje, že jí pomůže upravit roztříštěnou image a získat zákazníky z řad úspěšných mladých lidí, kteří ji kupovali v jejích začátcích.
 • Podpis na knoflíku a sako v barvě týmu, který máte rád. Co znamená šití na míru u Zegni
  Postavit dům, zasadit strom, zplodit syna a nechat si ušít oblek na zakázku. Trh s luxusní pánskou módou roste v posledních pěti letech dvakrát rychleji než dámský a prvotřídní oblek si u mužů zpátky vybojoval ztracené místo. Kolik vás bude stát? Jen o třetinu víc než špičková konfekce.
 • Chodit vzduchem
  "Člověk je opuštěný v prostoru a jediné, co ho drží, je lajna pod nohama, a ještě hodně rozklepaná," říká slacklinerka Anna Kuchařová o pocitech z chůze po takzvané highline. V tomhle mladém sportu patří ke světové špičce.Hitpardáda štítků