Twitter: Jak získat co nejvíce retweetů?

Málokdo má to štěstí, že se hned po registraci na Twitter stane v tamní komunitě známým a počet followerů mu samovolně začne růst. Jak si může pomoci?


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: TWITTERU, JEN, NA TWITTERU, TWEET, NEBO, CHCETE, TEDY, PRÃ, TWEETY, FOLLOWERY • Twitter díky zájmu o videoreklamu rozšíří Amplify
  Sociální síť oznámila zjednodušení svého programu pro videoreklamu Amplify. celý článek »
 • Twitter chystá revoluci: Romány o 10 tisících znaků?
  Sociální síť Twitter chystá radikální změnu, pokud jde o omezení délky jednoho příspěvku. Naznačil to generální ředitel a spoluzakladatel firmy Jack Dorsey. Podle internetové stránky Re/Code Twitter uvažuje o prodloužení délky vzkazu z nynějších 140 až na 10 tisíc znaků.
 • Twitter chystá průlom: prodlouží vzkaz ze 140 na 10 000 znaků
  Sociální síť twitter se zřejmě chystá zmírnit omezení pro délku jednoho příspěvku. V noci na dnešek to naznačil generální ředitel a spoluzakladatel firmy Jack Dorsey. Podle internetové stránky Re/Code Twitter uvažuje o prodloužení délky vzkazu z nynějších 140 až na 10.000 znaků.
 • Twisto: Revoluce v placení na e-shopech

  Češi mají šikovné nejen ručičky, ale i hlavičky. A tak se stalo, že pro nedůvěřivce, kteří nejradši nakupují po internetu na dobírku, vymysleli lepší dobírku – Twisto. Jak se rozjíždí takový start-up ví a poví zakladatel a CEO Twista, Michal Šmída.

 • Tweety delší než 140 znaků? Prý se na tom už pracuje
  Americká společnost Twitter údajně pracuje na novém produktu, který by uživatelům její stejnojmenné komunikační sítě umožnil sdílet obsah delší než 140 znaků. S odvoláním na své zdroje o tom informuje web Re/code, který se věnuje informačním technologiím. Zatím ale není jasné, jak bude produkt vypadat.
 • Tweetová diplomacie musí mít cit. Anebo tým
  Twitter se zabydluje v Česku. Jenže zatímco britský premiér na Twitteru oznámil složení svého nového kabinetu, ten český si teprve založil účet.
 • Tvůrci videí dostali od YouTube Red nabídku, kterou nelze odmítnout
  „Milí tvůrci, na YouTube Red svůj obsah dát nemusíte, ale počítejte s tím, že vám pak smažeme všechna videa na YouTube." Google se ke svým milovaným tvůrcům chová jako don Corleone.
 • Tvůrce babyboxů Ludvík Hess: Historie se nedá cenzurovat
  Jméno Ludvíka Hesse je v poslední době nerozdělitelně spojeno s fenoménem babyboxů. Mnohem méně známý je fakt, že Hess je také osobností mladé Prahy šedesátých let, za normalizace se jako jeden z mála v Česku živil chovem koní a také stál u zrodu literárního časopisu, kvůli němuž se dnes soudí se synem slavného básníka Václava Hraběte.
 • Tvrzení Who o uzeninách jen šíří paniku, říká odbornice Jana...
  Pestrá strava, základ zdraví a střídmě z bohatého stolu, doporučuje na konci svých přednášek Jana Dostálová. stejná hesla razí i v reakci na zprávu WHO.
 • Tv Relax — Médiář
  Netradiční šedesátidílná dokumentární série poběží od 26. června na stanici Relax-Pohoda každý den odpoledne až do konce prázdnin. Stanice dnes nasazuje letní.
Hitpardáda štítků