V Las Vegas vystavovala jediná česká firma. EAT vyrábí luxusní gramofony pro nadšence

Značka EAT představuje v Las Vegas gramofon C-Sharp. "Rolls-Royce" mezi gramofony vyrábí v Česku také elektronky do zesilovačů. Firma je na CES již popatnácté. Výroba v České republice je na Západě dobrým prodejním argumentem.


Zdroj: archiv.ihned.cz
Témata: VEGAS, GRAMOFONY, EAT, LAS, LAS VEGAS, LUXUSN, VYR, VYSTAVOVALA, SCH, C
 • Vlčice z Wall Street: Adrenalin v prostředí plném testosteronu, to je život na newyorské burze
  Dívali se na ni jako na zjevení z východní Evropy, když v roce 1995 nastoupila do londýnské pobočky banky JPMorgan. Ale to jí nestačilo a povýšila na Wall Street. Kateřina Zychová říká, že New York je velmi agresivní město a tohle byla opravdu rychlá jízda.
 • V lesích na Vysočině jsou kvůli suchu poškozeny stromy i sazenice
  Lesní podniky na Vysočině, které oslovila ČTK, v posledních týdnech těží jen souše a stromy napadené kůrovcem. Nemocné stromy je podle nich potřeba vytěžit do zimy, protože jinak by zjara hrozila v lesích kůrovcová kalamita. Výkupní ceny dřeva kvůli tomu od října klesly. Další škody lesníkům letošní mimořádné sucho způsobilo na mladých sazenicích, některé úplně uschly. Problémy s nedostatkem vláhy nekončí, vody v lesích je pořád málo.
 • V letech 1997-99 ropa stála 10 USD. Bude se historie opakovat? Paralel je hned několik
  OPEC na konci minulého týdne potvrdil respektive ještě přitvrdil svůj dřívější postoj opuštění svých dřívějších kurzotvorných ambicí na ropě v zájmu zachování svého tržního podílu.
 • V letních měsících se krade víc. Jak svoji nemovitost chránit?
  18.6.2014 - Policie České republiky si vede statistiku všech trestných činů spáchaných na území Čech, Moravy a Slezska. Z těchto tabulek, které jsou veřejně dostupné, jsme se zaměřili na vloupání do bytů a rodinných domů.
 • V letních měsících se krade víc. Jak svoji nemovitost chránit?
  18.6.2014 - Policie České republiky si vede statistiku všech trestných činů spáchaných na území Čech, Moravy a Slezska. Z těchto tabulek, které jsou veřejně dostupné, jsme se zaměřili na vloupání do bytů a rodinných domů.
 • V letošním ročníku soutěže EFFIE bude soutěžit nejvíce účastníků
  Do 30. září bude vyhodnoceno první kolo soutěže, do které se v letošním roce přihlásilo více než 70 prací v sedmi kategoriích. Oproti předchozímu roku došlo k nárůstu přihlášek o 5%, oproti roku 2013 dokonce o 13%. Druhé kolo bude uzavřeno po 15. říjnu a k vyhlášení výsledků dojde na Galavečeru 4. listopadu v Kině […]
 • V Liberci zavírá další klub. Na pivo už nezajdete do legendární...
  legendární hospodě a kulturním klubu Stamina si v pátek dáte drink naposledy. Po. patnácti letech stálice mezi libereckými putykami končí. A
 • V listopadu došlo k pozastavení trendu zlepšování dostupnosti bydlení v ČR
  7.12.2012 - Indexy dostupnosti bydlení v uplynulém měsíci vykázaly neobvyklou rozkolísanost a obecně lze říci, že v listopadu došlo k pozastavení trendu zlepšování dostupnosti bydlení, neboť některé indexy začaly především v důsledku růstu cen nemovitostí nepatrně růst.
 • V LISTOPADU REKORDNĚ PŘIBYLO NESPOLEHLIVÝCH PLÁTCŮ DPH

  V registru nespolehlivých plátců DPH v listopadu přibylo dalších 713 společností a jejich celkový počet tak dosáhl 3 097. Jedná se o největší meziměsíční přírůstek od spuštění registru. Firmy bez tržeb nebo s tržbami to 10 milionů korun tvoří 78 % nespolehlivých plátců. Statistiky dnes zveřejnila poradenská společnost Bisnode, která se zabývá poskytováním ekonomických informací o firmách.

 • Vliv Brexitu na britský jaderný průmysl

  Společnosti EDF Energy, NuGeneration a Horizon Nuclear Power zdůraznily odhodlání pokračovat ve svých programech výstavby nových jaderných zdrojů i navzdory rozhodnutí občanů Velké Británie pro odtržení země od Evropské unie. Všichni velcí hráči na poli jaderné energetiky v Británii se ale shodují, že Brexit může mít nepříznivý dopad na investice do nových jaderných reaktorů či jaderného výzkumu.

  Publikováno na webu oEnergetice.cz • Vrásčité cukroví
  Říká se jim crinkles pro jejich rozpraskaný povrch nebo "koláčky ve sněhu", protože mají cukrovou krustičku. Klasika je s čokoládou, ale zkusit je můžete i s kaštany.
 • V případě krachu OKD horníkům pomůže zvláštní evropský fond. Stát přezkoumá pokračování těžby
  Ministerstva průmyslu a sociálních věcí zřídila pracovní skupinu, která se bude zabývat pomocí zaměstnancům OKD v případě propouštění. Podle slov ministra Mládka bude pomoc zaměřena výhradně na zaměstnance, ne na těžební firmu. Na udržení pracovních míst by podle Mládka také mohl být použit takzvaný globalizační fond Evropské unie.
 • V Paříži začíná soud s "katem" ve službách Islámského státu
  V Paříž začíná soud s islamistou Salimem Benghalem, který je obviněn z rekrutování a výcviku francouzských džihádistů. Souzen bude v nepřítomnosti. Benghalem se radikalizoval ve vězení. Údajně vystřídal hned několik zahraničních bojišť přes Jemen a Irák až k Sýrii. Není jasné, zda se Benghalem podílel na přípravě útoků na redakci Charlie Hebdo či pařížských teroristických činů z 13. listopadu.
 • V Paříži se vede boj s klimatem. Nemůžeme zklamat, říká Hollande
  V Paříži za přísných bezpečnostních opatření začala světová klimatická konference. 194 států se bude do 11. listopadu najít dohodu na tom, jak snížit produkci emisí a zpomalit ohřívání planety. Už teď je jasné, že dohoda bude méně ambicióznější, než by si Evropa přála.
 • Volvo vyzývá na souboj německé výrobce luxusních aut. Vsadilo na luxusní sedan
  Volvo se letos chystá prodat kolem půl milionu luxusních vozů. Švédská automobilka se tak chystá konkurovat na trhu, kde dosud dominuje trojice německých výrobců Audi, BMW a Mercedes. Investuje do moderních technologií a na mezinárodním autosalonu v Detroitu představí příští týden novinku - luxusní sedan S90.
 • Volkswagen po skandálu škrtá investice. Zatím jen o miliardu eur
  Volkswagen snižuje investice, ale tak, aby neohrozil svoji budoucnost, říká jeho vedení. Jde o první takové škrty od krizového roku 2009. Příští rok na ně vynaloží 12 miliard eur proti původně plánovaným 13 miliardám. Na investice v Číně financované ze zdrojů společných podniků nesáhne. Mají činit 4,4 miliardy eur.
 • V obchodních řetězcích vrcholí boj o vyšší mzdy. Odbory chtějí, aby...
  Odbory zaměstnanců v maloobchodu požadují výrazný, až pětiprocentní růst mezd. Velké. je ne vždy dobrá.
 • Vnímejte styl svých blízkých
  Móda časem upadá, styl je věčný, pronesl kdysi Yves Saint-Laurent, jeden z nejvlivnějších francouzských a světových módních návrhářů 20. století....
 • V Los Angeles se předvedly hlavně sportovní vozy
  Lamborghini Huracán bylo jedním lákadel autosalonu. Desetiválcový atmosférický motor vyprodukuje výkon 580 koní. Automobilka ze Stuttgartu předvedla facelift luxusního roadsteru Mercedes-Benz SL.
 • Vlčice z Wall Street: Adrenalin v prostředí plném testosteronu, to je život na newyorské burze
  Dívali se na ni jako na zjevení z východní Evropy, když v roce 1995 nastoupila do londýnské pobočky banky JPMorgan. Ale to jí nestačilo a povýšila na Wall Street. Kateřina Zychová říká, že New York je velmi agresivní město a tohle byla opravdu rychlá jízda.

Hitpardáda štítků