V nové kampani Zuno nabízí refinancování půjček

Online banka Zuno přichází s novou kampaní na refinancování starých půjček z jiných bank. Klienti můžou na úrocích ušetřit až 40 % a výrazně tak snížit měsíční splátku.

Navíc když klient splatí prvních šest po sobě následujících splátek půjčky, Zuno jej odmění garancí Nepřekonatelného úroku i po celý zbytek splácení. Takže když jiná banka nabídne lepší [...]

Příspěvek V nové kampani Zuno nabízí refinancování půjček pochází z Rodinné finance


Zdroj: www.rodinnefinance.cz
Témata: úROK, STARÃ, SPLÃ, ROÄ, úVÄ, PO, TV, HO, CELÃ, úROKOVÃ

 • Babí léto přinese do Centra Černý Most spoustu zábavy
  Pestrou paletu aktivit, jež pro své zákazníky během babího léta nachystalo Centrum Černý Most, zahájí o víkendu mezi 12. a 13. zářím festival VITALSPORT. Do prostor centra přinese hřiště a celou řadu stanovišť, kde se všichni mohou zblízka seznámit s více než čtyřicítkou rozmanitých sportů a na místě si některé z nich rovnou vyzkoušet. V […]
 • Internet – fenomén dnešní doby
  3 z 5 dospělých tvrdí, že jsou online prakticky denně, 4 z 5 údajně minimálně několikrát do měsíce. Většina dospělé populace se připojuje z domova, více než třetina rovněž v práci nebo ve škole; zároveň neustále narůstá skupina lidí využívající mobilního internetového připojení. Uživatelem internetu je 8 z 10 českých domácností, přičemž z meziročního srovnání […]
 • Tipy pro absolventy, jak získat práci

  Absolventi, kteří před prázdninami skončili vysokou školu a doteď si marně hledají práci, by měli změnit taktiku. „Dělají někde chybu a pokud svůj přístup nezmění, může se stát, že zůstanou bez práce delší dobu. Pokud si práci nenajdou do konce roku, mohou skončit jako dlouhodobě nezaměstnaní,“ varuje Tomáš Surka z personálně-poradenské společnosti McROY Czech.

  Absolvent, který [...]

  Příspěvek Tipy pro absolventy, jak získat práci pochází z Rodinné finance

 • Konflikty ve firmách

  Konflikty provázejí člověka po celý život. I když si lidé mnohdy přejí život bez konfliktů, nemůže se jim to nikdy splnit, neboť v reálném životě konfliktům často nelze předejít, nelze se jim vyhnout - a nelze před nimi utíkat. Tam, kde lidé spolu komunikují, kde organizovaně spolupracují na dosažení stanovených cílů, tam jsou konflikty na dennodenním pořádku. Pracovat s konflikty, zvládat je, umět je řešit a umět jim předcházet musí být proto základní dovedností každého manažera i podnikatele.
   

 • Polovina Čechů pravidelně vyhazuje jídlo, plýtvají hlavně mladí
  Pro každou druhou českou domácnost je běžné vyhazovat jídlo, přičemž třetina likviduje potraviny nejméně jednou týdně. Nejčastějším důvodem pro plýtvání je pocit, že jsou potraviny zkažené.
 • Počet českých dolarových milionářů roste rychleji, než je celosvětový průměr
  Ve světě přibývá dolarových milionářů. Jen loni jich bylo skoro patnáct milionů. Vyplývá to ze zprávy o světovém bohatství. Nejvíc byznysmenů je v Severní Americe a Asii, pozadu ale nezůstává ani Česká republika. Místní milionáři jsou ale na rozdíl od zbytku světa při svých investicích víc opatrní a sázejí na jistotu a dlouhodobé výnosy.
 • Tipy, jak na financování bydlení
  Nabídka způsobů financování bydlení je široká, a tak mají lidé z čeho vybírat. Avšak ne každý se v ní zcela vyzná.
 • Lego investuje v Kladně, přináší 600 pracovních míst
  Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek na konci srpna jednal s generálním ředitelem společnosti LEGO Production, Michaelem McNultym, a ověřil si, jak jsou v praxi realizovány investiční pobídky této společnosti. Nejznámější světový výrobce "kostiček na hraní" realizuje v Kladně významnou investici, která má přinést 600 pracovních míst.
 • Apple TV: nová krabička k televizi umí Siri, hry a aplikace
  Apple TV je multimediální krabička k televizi, kterou Apple od roku 2012 neinovoval. Včera představil novou verzi se spoustou vylepšení. Kompletně je nový hardware, ale i software a ovládání. Apple TV má nový výkonný hardware a také zcela nový ovladač. Ten má dotykovou plošku pro snadné ovládání ...
 • Příspěvek na bydlení dostane, i kdo ho nepotřebuje. Brát, nebo okrádat rodinu?
  „Jak zařídit sobě, dětem, rodičům a dalším příbuzným 3178 Kč měsíčně jako příspěvek na bydlení (který už vaši sousedé se stejným příjmem potichu pobírají).“

 • Slevy « Rodinné finance
  Řešíte otázky týkající se vzniku společnosti. Významná část nízkonákladových leteckých dopravců zvýšila v letošním roce ceny letenek.
 • Digital « Rodinné finance
  . 7 nejčastějších omylů při třídění odpadu. Internet je dnes běžnou součástí našich každodenních činností. Společnost Microsoft spustila nové internetové.
 • Zdraví « Rodinné finance
  Úrazy představují u dětí nejčastější příčinu úmrtí. Podle statistik Státního zdravotního ústavu zemře v České republice následkem úrazu každý druhý den.
 • Podnikání « Rodinné finance
  Sdružení českých spotřebitelů je autorem projektu vyhlašování cen Spokojený zákazník ve vybraných krajích. Naprostá většina živnostníků nemůže vykonávat.
 • S Ticket Restaurant Card lze nově platit i v prvním obchodním...
  Ke třem tisícovkám restaurací a dalších provozoven, kde mohou lidé platit za obědy a nákup jídla stravenkovou kartou Ticket Restaurant Card. se o.
 • Dluhy « Rodinné finance
  Za první čtvrtletí roku 2015 bylo podáno celkem 8 466 insolvenčních návrhů. Češi mají již několik let problém se splácením půjček, alespoň jednou za dobu.
 • Energie « Rodinné finance
  Až 350 tisíc českých domácností stále provozuje starý kotel na tuhá paliva, který už brzy nebude vyhovovat normám. Náklady na energie činí podstatnou část.
 • Byt « Rodinné finance
  Navzdory předpokladům analytiků úrokové sazby hypoték stále padají. Stavba svépomocí se v poslední době stává stále rozšířenějším způsobem výstavby domů.
 • Korporátní financování « Rodinné finance
  Ženy podnikatelky často řeší dilema, jak skloubit roli profesionálky, manželky a matky. I proto tvoří stále menšinu. Díky odlišnému přístupu a jinému myšlení.
 • Tři banky dostaly ocenění Visa Awards « Rodinné finance
  Každoročně oceňujeme skvělé výsledky a úspěchy našich členů – bank, se kterými dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme při nahrazování hotovostních transakcí.

 • V nové kampani TULLAMORE D.E.W. nabízí originální dárek
  Značka oblíbené whiskey TULLAMORE D.E.W. spustila digitální kampaň na www.lahevjakodarek.cz, kde si každý může vytvořit svou vlastní etiketu na láhev TULLAMORE D.E.W. a věnovat tak svým blízkým originální dárek. V nadcházejících dnech můžete vytvořit etiketu pro své otce, dědečky, partnery či manžely k blížícím se Vánocům. Vytvoření etikety je zdarma, platíte pouze za láhev TULLAMORE […]
 • V nové kampani společnost RWE nabízí unikátní službu
  Společnost RWE představila svoji letošní podzimní marketingovou kampaň, ve které prezentuje svou novou a unikátní službu – pronájem úsporných LED žárovek. Koncept kampaně připravily společně agentury Wunderman a Young&Rubicam, mediální plánování zajistila agentura Maxus. Všechny agentury jsou součástí sítě WPP. Předchozí tři kampaně z dílny smíchovských agentur představovaly především výhody odběru elektřiny a plynu od […]
 • V nové kampani pro značku Snickers účinkuje Mr. Bean
  Značka Snickers uvede 24. srpna 2015 nový reklamní spot, v němž se na české televizní obrazovky vrací Mr. Bean, legendární komediální postava jedinečně ztvárněná britským hercem Rowanem Atkinsonem. Reklama, kde Mr. Bean zosobňuje další z nepříjemných symptomů hladu, je pokračováním globálního komunikačního konceptu značky „Když máš hlad, nejsi to ty“. Zápletka zasazená do asijského prostředí […]
 • V nové kampani Expobank propaguje spořící a běžné účty
  Od září uvádí Expobank do prodeje nové běžné účty Expo Active a Expo Global, které se zaměřují na potřeby náročných a aktivních klientů. Klienti je mohou získat ve spojení se Spořicím účtem GARANT zdarma. Expobank o nových účtech informuje stávající i potenciální klienty prostřednictvím kampaně s mottem „Některé věci celý život odkládáme, protože na ně […]
 • V nové kampaní Albert nabízí pohádky Disney
  Po roce se v obchodním řetězci Albert mohou zákazníci opět těšit na exkluzivní DVD edici filmů společnosti Disney, která navazuje na loňský úspěch. Albert přichází s novou sběratelskou kampaní, se kterou si můžete zpříjemnit čekání na Vánoce, nebo během nich obdarovat své nejbližší. Letos bude navíc možné získat exkluzivně i DVD s novým filmem V […]
 • V Norsku tiká časovaná bomba
  Norsko díky ropě od roku 1994 generuje fiskální přebytky a vydělané peníze ukládá na budoucí důchody. Ale
 • V Nizozemsku se můžete vyspat ve hradu z písku
  Uprostřed množství dinosaurů a robotů se tyčí obrovitý středověký hrad z písku, s věžičkami a padacím mostem, vše vypracované do nejmenších detailů. Uvnitř se skrývá jeden luxusní hotelový pokoj. Písečný hotel, který je údajně první na světě, se otevřel letos v létě v Nizozemsku.
 • V Nizozemsku se můžete vyspat ve hradu z písku
  Uprostřed množství dinosaurů a robotů se tyčí obrovitý středověký hrad z písku, s věžičkami a padacím mostem, vše vypracované do nejmenších detailů. Uvnitř se skrývá jeden luxusní hotelový pokoj. Písečný hotel, který je údajně první na světě, se otevřel letos v létě v Nizozemsku.
 • Vnitro vysoutěžilo vakcíny proti hepatitidě za 14 mil. Kč
  Praha - Ministerstvo vnitra koupí vakcíny na očkování proti hepatitidě za 14 milionů korun. Ze šesti oslovených firem v jednacím řízení bez uveřejnění vybralo firmu Phoenix lékárenský velkoobchod a.s., informoval dnes zdravotnickydenik.cz. V souvislosti s migrační vlnou musí zdravotnické zařízení ministerstva vnitra urychleně jednorázově naočkovat proti virovým hepatitidám 4482 policistů a zaměstnanců resortu.
 • Vnitropodnikové účetnictví v programu POHODA
  Základní formou vnitropodnikového účetnictví je sledování nákladů a výnosů ve vhodném členění. Účetní program POHODA toto sledování velmi usnadňuje a umožňuje členění hned ve třech úrovních – na zakázky, střediska a činnosti.


 • Vlakbus « Rodinné finance
  LEO Express, soukromý železniční dopravce působící v České republice, pokračuje v nabídce svých dluhopisů. Z právě uzavřené aukce pro úpis na primárním trhu.
 • Visa Europe a ČSOB spojily své síly

  Dva významní hráči na trhu s finančními službami se dohodli na spolupráci. Platební asociace Visa Europe a jedna z největších bank v České republice tak začaly od začátku října nabízet bezkontaktní karty Visa.

  „Objemy plateb bezkontaktními kartami u obchodníků na českém trhu dosáhly k září 2015 již 60 procent z celkového objemu plateb. České republice tak [...]

  Příspěvek Visa Europe a ČSOB spojily své síly pochází z Rodinné finance

 • Úrazové pojištění « Rodinné finance
  Mnohdy stačí jedna vteřina a nečekaný úraz nás na dlouho, ne-li navždy vyřadí z aktivního života. Léto, a zejména to prázdninové, se blíží.
 • Unikátní portál pro své klienty spustila Axa Assistance

  Cestovatelé na novém portálu naleznou bezpečnostní varování, informace o výskytu nemocí a epidemií, doporučená očkování, podmínky pro udělení víza, umístění ambasád a spoustu dalších užitečných informací. Široké pokrytí zahrnuje velké množství zemí a kontakty na mezinárodní síť nemocnic.

  Portál je online aktualizován v reálném čase. Díky tomu dohledají klienti kvalitní lékařské zařízení a platné bezpečnostní informace [...]

  Příspěvek Unikátní portál pro své klienty spustila Axa Assistance pochází z Rodinné finance

 • Unikátní mobilní aplikace učí děti hospodařit

  Společnost MOPET CZ přichází prostřednictvím biip dobíjecí platební karty s užitečným nástrojem pro rodiče, kteří chtějí naučit své děti hospodařit brzy s kapesným, a ne až s první výplatou. Karta je vhodná pro kluky a holky mezi 10 a 18 lety, které dostávají kapesné a několikrát v měsíci nakupují.

  Rodiče ji ale mohou pořídit i mladším [...]

  Příspěvek Unikátní mobilní aplikace učí děti hospodařit pochází z Rodinné finance

 • Účet zdarma od České spořitelny má již půl milionu klientů

  Půl miliontým klientem, který se zapojil do našeho věrnostního
  programu Za důvěru a získal vedení účtu zdarma, se stal Petr
  Kořínek ze Světlé nad Sázavou. Ten využívá služby České
  spořitelny téměř čtvrt století a jako poděkování od nás na
  slavnostním předávání dostal tablet Lenovo Yoga 2.

  Dárek se symbolickým šekem panu Petru Kořínkovi v pátek 11. září 2015 předal [...]

  Příspěvek Účet zdarma od České spořitelny má již půl milionu klientů pochází z Rodinné finance

 • Tři banky dostaly ocenění Visa Awards « Rodinné finance
  Každoročně oceňujeme skvělé výsledky a úspěchy našich členů – bank, se kterými dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme při nahrazování hotovostních transakcí.
 • Třetina Čechů zvládá ze svého příjmu šetřit

  Třetina Čechů nyní bez problémů vychází se svými příjmy a nadto zvládá ještě část peněz ušetřit. Takto vysoký podíl lidí v dobré ekonomické situaci se nenachází v žádné jiné zemi střední a východní Evropy. Toto zjištění vyplývá z mezinárodního průzkumu agentury TNS pro společnost Provident Financial, ve kterém odpovídalo více než 5 tisíc respondentů.

  Kromě tisícovky [...]

  Příspěvek Třetina Čechů zvládá ze svého příjmu šetřit pochází z Rodinné finance

 • Titul Nejlepší banka získala ČSOB

  ČSOB získává cenu Hospodářských novin Nejlepší banka 2015 a třetí místo v kategorii Bankovní inovátor. ČSOB Pojišťovna boduje ve třech kategoriích – Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna (první místo), Nejlepší životní pojišťovna (třetí místo) a Pojišťovací inovátor (první místo).

  Prvenství v hlavní kategorii získává banka a pojišťovna, která dokáže nabídnout klientům nejvýhodnější produkty a služby, kvalitně [...]

  Příspěvek Titul Nejlepší banka získala ČSOB pochází z Rodinné finance

 • Tipy pro absolventy, jak získat práci

  Absolventi, kteří před prázdninami skončili vysokou školu a doteď si marně hledají práci, by měli změnit taktiku. „Dělají někde chybu a pokud svůj přístup nezmění, může se stát, že zůstanou bez práce delší dobu. Pokud si práci nenajdou do konce roku, mohou skončit jako dlouhodobě nezaměstnaní,“ varuje Tomáš Surka z personálně-poradenské společnosti McROY Czech.

  Absolvent, který [...]

  Příspěvek Tipy pro absolventy, jak získat práci pochází z Rodinné financeHitpardáda štítků