V novém spotu T-Mobile opět úřaduje agent Trojan

Režisér Daniel Růžička z produkce AdWood natáčel další spot ze série T-Mobile s neohroženým agentem, kterého ztvárňuje populární herec Ivan Trojan. S ním v kampani, která bude nasazena od 1. září, vystupuje ještě Terezie Holá, která hraje jeho dceru, a Roman Mrázik, který si vystřihl roli Zlouna...


Zdroj: mam.ihned.cz
Témata: T, BTL, NA BTL, KOMUNIKACI, HAVAS, TROJAN, BTL KOMUNIKACI, KOMUNIKACI ZÍSKALA, TENDR T, TENDR NA BTL
 • MMR zajistí pořádání Evropského Habitatu, který určí trendy bydlení
  V Praze se na jaře 2016 uskuteční konference OSN o bydlení a udržitelném rozvoji měst „Evropský Habitat“. Jedná se o přípravnou akci summitu OSN s názvem „Habitat III“, který proběhne v říjnu roku 2016 v Ekvádoru. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová dnes informovala vládu o dalších pokrocích v přípravách této významné mezinárodní akce. Tématem konference „Evropský Habitat“ bude „Bydlení v životaschopných městech“.
 • MMR zajistí pořádání Evropského Habitatu, který určí trendy bydlení
  V Praze se na jaře 2016 uskuteční konference OSN o bydlení a udržitelném rozvoji měst „Evropský Habitat“. Jedná se o přípravnou akci summitu OSN s názvem „Habitat III“, který proběhne v říjnu roku 2016 v Ekvádoru. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová dnes informovala vládu o dalších pokrocích v přípravách této významné mezinárodní akce. Tématem konference „Evropský Habitat“ bude „Bydlení v životaschopných městech“.
 • Latin America IPR SME Helpdesk: Evropské služby na pomoc exportérům do zemí Latinské Ameriky

  Evropská komise finančně podpořila a uvedla do provozu další kvalitní bezplatnou on-line službu na pomoc evropským malým a středním firmám exportujícím nebo usilujícím o společné podnikání v mimoevropských teritoriích, tentokrát zaměřenou na trhy zemí Latinské Ameriky. Některé z dynamicky se rozvíjejících států tohoto obrovského území (např. Argentina, Brazílie, Chile, Kolumbie, Peru aj.) přitom představují pro české výrobce prioritní či zájmové trhy, jež jsou jmenovitě uváděny v Exportní strategii ČR 2012-2020. 

  Projekt nabízí evropským firmám spolupracujícím s partnery v zemích skupiny MERCOSUR (Brazílie, Venezuela, Argentina, Paraguay, Uruguay, Chile) a v Mexiku, Kolumbii a Peru užitečné bezplatné informace a operativní nápomoc v záležitostech spojených s ochranou duševního vlastnictví (Intellectual Propery, IP).
  Stránky obsahují jednak bohatou faktografickou on-line knihovnu s množstvím přehledných hospodářských informací a specifickými charakteristikami ochrany různých typů IP v jednotlivých zemích teritoria, včetně odkazů na klíčové národní orgány zabývající se registrací IP či vymáháním s tím souvisejících práv. Další doplňující informace naleznou zájemci i v řadě volně dostupných interaktivních informačních a tréninkových materiálů, nebo se mohou sami aktivně zapojit do některého z tematických webinářů či workshopů konaných periodicky na různých místech v EU.
  Důležitým prvkem služeb Latin America IPR SME Helpdesk je i linka operativní telefonní nebo e-mailové pomoci, obsluhovaná kvalifikovanými specialisty znajícími důvěrně místní prostředí. Odpovědi na konkrétní otázky spojené s výše uvedenou problematikou experti Helpdesku poskytují diskrétně a bezplatně.
  Pokud tedy vaše firma uvažuje o bezpečném podnikání v některé ze zemí Latinské Ameriky, může být pro vás služba Latin America IPR SME Helpdesk důležitým pojítkem k úspěchu na tomto perspektivním trhu.

  Bližší informace na adrese: www.mercosur-iprhelpdesk.eu 

 • Ředitel rozhlasu dostal nižší odměnu 336 tisíc. Podle radních porušil kodex
  Rada Českého rozhlasu snížila řediteli veřejnoprávního rádia Peteru Duhanovi odměnu za pololetí z maximálně možných 480 na 336 tisíc korun. Třicetiprocentní snížení odůvodnila několika porušeními kodexu ČRo ve vysílání a nedostatky v předkládaných materiálech.
 • Novému majiteli RPG bytů se nelíbí medializace případu

  Mezitím co nájemníci hornických bytů společnosti RPG Byty si nejsou jistí, kterým směrem se bude jejich situace vyvíjet, tak je naše vláda vyzvána k nezasahování do právě probíhající transakce.

 • Nejhledanější značky aut na internetu? U nás Hyundai, ve světě Toyota
  V Evropě je Toyota je nejvyhledávanější jen na Islandu. Kontinentu kralují domácí značky, především BMW a Volkswagen.
 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 34. díl
  Musíte přivýdělek z dohod zahrnout do daňového přiznání? Je pracovní smlouva bez vstupní lékařské prohlídky platná? Můžete si zpětně uplatnit odpočet DPH u finančního leasingu na auto? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na daně a pracovní právo.
 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 34. díl
  Musíte přivýdělek z dohod zahrnout do daňového přiznání? Je pracovní smlouva bez vstupní lékařské prohlídky platná? Můžete si zpětně uplatnit odpočet DPH u finančního leasingu na auto? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na daně a pracovní právo.
 • Jak získat peníze?

  Připravili jsme sedm způsobů, kterak získat peníze. Seřadili jsme je od těch seriózních, až po nelegální, za které vám hrozí vězení.

  číst dál

 • Ohrožené měny a obchod Číny s USA

  Ohrožené měny a obchod Číny s USA
  Společnost Morgan Stanley pravidelně sleduje ohrožené měny rozvíjejících se států s největšími deficity, a které jsou nejvíce ohrožené posilováním amerického dolaru. Mezi nejvíce ohrožené měny v minulém období patřily:

  1.Brazilský real
  2.Indická rupie
  3.Indonéská rupie
  4.Turecká lira
  5.Jihoafrický rand
   
  Ekonomiky uvedených států v posledních několika letech trpí posilováním dolaru a nyní se k tomu přidala ještě Čína se svým oslabením vlastní měny. Právě poslední čínský vývoj dal vzniknout dalšímu seznamu měn, které budou muset se svoji měnou něco udělat. Společnost Morgan Stanley uveřejnila nový seznam ohrožených měn, které by bylo vhodné sledovat.

  1.Thajský baht
  2.Singapurský dolar
  3.Tajwanský dolar
  4.Jihokorejský won
  5.Jihoafrický rand
  6.Brazilský real
  7.Chilské peso
  8.Peruánský sol
  9.Kolumbijské peso
  10.Ruský rubl
   
   
  Pro státy s uvedenými měnami je Čína hlavní exportní zemí. Analytik Hans Redeker z Morgan Stanly uvádí: „Je to všechno záležitost zranitelnosti exportu. Hlavní oběti čínské politiky oslabování juanu jsou státy s vysokým podílem exportu do Číny.“
   
  Graf: Obchodní vztah mezi USA a Čínou
   
   
  I když momentálně vládne trhu čínský yuan, investoři se stále zaměřují na to, zda FED dodrží svůj plán na první zvýšení základní úrokové sazby po více jak devíti letech. Posilován dolaru by totiž mohlo stáhnout kapitál z rozvíjejících se zemí. Futures kontrakty ukazují, že obchodníci vidí 75% pravděpodobnost, že FED koncem roku zvýší sazby. „Největší obavy vzbuzuje to, že by FED nepřekročil svůj stín a vývoj čínské ekonomiky pokračoval ve svém propadu. Investoři by měli pečlivě sledovat čínská ekonomická data a odpovídajícím způsobem obchodovat yuan,“ dodává Hans Redeker.


   
  Zdroj: Morgan Stanley


    • V Novém Mexiku byly po 3 letech odstraněny následky havárie v jaderném úložišti

  V americkém státě Novm Mexiko se podařilo za tři roky zlikvidovat následky havárie v úložišti jaderného odpadu. Ke slavnostnímu znovuotevření pracoviště přijel ministr energetiky Ernest Moniz, guvernérka Nového Mexika a delegace Kongresu USA. Kvůli havárii se tři roky hromadil odpad v jaderných provozech, které jej produkují. Moniz řekl, že je nadšen, že operace v podniku

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • V nové kampani Zuno nabízí refinancování půjček

  Online banka Zuno přichází s novou kampaní na refinancování starých půjček z jiných bank. Klienti můžou na úrocích ušetřit až 40 % a výrazně tak snížit měsíční splátku.

  Navíc když klient splatí prvních šest po sobě následujících splátek půjčky, Zuno jej odmění garancí Nepřekonatelného úroku i po celý zbytek splácení. Takže když jiná banka nabídne lepší [...]

  Příspěvek V nové kampani Zuno nabízí refinancování půjček pochází z Rodinné finance

 • V nové kampani TULLAMORE D.E.W. nabízí originální dárek
  Značka oblíbené whiskey TULLAMORE D.E.W. spustila digitální kampaň na www.lahevjakodarek.cz, kde si každý může vytvořit svou vlastní etiketu na láhev TULLAMORE D.E.W. a věnovat tak svým blízkým originální dárek. V nadcházejících dnech můžete vytvořit etiketu pro své otce, dědečky, partnery či manžely k blížícím se Vánocům. Vytvoření etikety je zdarma, platíte pouze za láhev TULLAMORE […]
 • V nové kampani společnost RWE nabízí unikátní službu
  Společnost RWE představila svoji letošní podzimní marketingovou kampaň, ve které prezentuje svou novou a unikátní službu – pronájem úsporných LED žárovek. Koncept kampaně připravily společně agentury Wunderman a Young&Rubicam, mediální plánování zajistila agentura Maxus. Všechny agentury jsou součástí sítě WPP. Předchozí tři kampaně z dílny smíchovských agentur představovaly především výhody odběru elektřiny a plynu od […]
 • V nové kampani pro značku Snickers účinkuje Mr. Bean
  Značka Snickers uvede 24. srpna 2015 nový reklamní spot, v němž se na české televizní obrazovky vrací Mr. Bean, legendární komediální postava jedinečně ztvárněná britským hercem Rowanem Atkinsonem. Reklama, kde Mr. Bean zosobňuje další z nepříjemných symptomů hladu, je pokračováním globálního komunikačního konceptu značky „Když máš hlad, nejsi to ty“. Zápletka zasazená do asijského prostředí […]
 • V nové kampani Expobank propaguje spořící a běžné účty
  Od září uvádí Expobank do prodeje nové běžné účty Expo Active a Expo Global, které se zaměřují na potřeby náročných a aktivních klientů. Klienti je mohou získat ve spojení se Spořicím účtem GARANT zdarma. Expobank o nových účtech informuje stávající i potenciální klienty prostřednictvím kampaně s mottem „Některé věci celý život odkládáme, protože na ně […]
 • V nové kampaní Albert nabízí pohádky Disney
  Po roce se v obchodním řetězci Albert mohou zákazníci opět těšit na exkluzivní DVD edici filmů společnosti Disney, která navazuje na loňský úspěch. Albert přichází s novou sběratelskou kampaní, se kterou si můžete zpříjemnit čekání na Vánoce, nebo během nich obdarovat své nejbližší. Letos bude navíc možné získat exkluzivně i DVD s novým filmem V […]
 • V Norsku tiká časovaná bomba
  Norsko díky ropě od roku 1994 generuje fiskální přebytky a vydělané peníze ukládá na budoucí důchody. Ale
 • V Nizozemsku se můžete vyspat ve hradu z písku
  Uprostřed množství dinosaurů a robotů se tyčí obrovitý středověký hrad z písku, s věžičkami a padacím mostem, vše vypracované do nejmenších detailů. Uvnitř se skrývá jeden luxusní hotelový pokoj. Písečný hotel, který je údajně první na světě, se otevřel letos v létě v Nizozemsku.
 • V Nizozemsku se můžete vyspat ve hradu z písku
  Uprostřed množství dinosaurů a robotů se tyčí obrovitý středověký hrad z písku, s věžičkami a padacím mostem, vše vypracované do nejmenších detailů. Uvnitř se skrývá jeden luxusní hotelový pokoj. Písečný hotel, který je údajně první na světě, se otevřel letos v létě v Nizozemsku.
Hitpardáda štítků