Vaše reputace na internetu: Co byste o ní měli vědět?

Jak se dělá Online Reputation Management a jaké nástroje k tomu využít? To vše si rozebereme v tomto podrobném článku.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: VAŠÍ, VAŠI, VYHLEDÁVÁNÍ, JSTE, ZMÍNKY, VAŠEHO, O VÁS, ZÁKAZNÍKY, BUDOU, STRÁNKY

 • Bild: Německo plánuje namátkové kontroly automobilových emisí
 • The Guardian: Cameron je na pranýři kvůli prodeji L-159 do Iráku
  Britský premiér David Cameron musí ve své zemi čelit otázkám kvůli prodeji českých bitevníků L-159 do Iráku. Panují totiž obavy, že v sázce by mohla být národní bezpečnost, napsal dnes list The Guardian. Londýn transakci dosud bránil kvůli citlivé britské součástce. V lednu však Cameron přislíbil pomoc své vlády při řešení zablokovaného prodeje, když v Praze usiloval o podporu pro britskou snahu reformovat Evropskou unii. The Guardian ale bez dalších podrobností píše o tom, že Cameron „zákaz…
 • Jermanová (ANO) připustila porušení jednacího řádu Sněmovny u EET
  Koalice při prosazování zákona o elektronické evidenci tržeb (EET) porušila jednací řád Poslanecké sněmovny. V diskuzním pořadu Otázky Václava Moravce České televize to dnes připustila místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Jaroslava Jermanová (ANO). Opozice hodlá kvůli způsobu schválení zákona a předloze samotné podat návrh Ústavnímu soudu na zrušení zákona. Komunisté souhlasí s tím, že koalice jednací řád porušila, k návrhu se ale nepřipojí, protože má podle nich malou šanci na úspěch.
 • Top 10 událostí za poslední 2 týdny

  Opět vybíráme to nejzajímavější z energetiky za uplynulé 2 týdny. První blok elektrárny Dukovany obnovil provoz po téměř půl roce. Škody způsobené nekvalitními snímky svarů znamenaly podle slov generálního ředitele ČEZ Daniela Beneše pro společnost v roce 2015 ztrátu 2,5 miliardy korun. Cenu ropy v posledních týdnech významně ovlivňuje očekávání jednání mezi OPEC a dalšími producenty,

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Soud bude v pondělí řešit kauzu Key Investments
  Tři bývalí členové představenstva Key Investments stanou 15. února před soudem. Podle obžaloby způsobili škodu přes 873,7 milionu Kč. Kde je geneze kauzy Key Investmens podle rešerše čtk:
 • Česká ekonomika loni dle analytiků rostla o 4,5 procenta
  Česká ekonomika v roce 2015 podle odhadů analytiků vzrostla o 4,5 procenta. K takto vysokému růstu pomohlo hlavně čerpání peněz z fondů EU. V samotném 4. čtvrtletí pak ekonomika meziročně stoupla podle ekonomů o 4,7 procenta a mezičtvrtletně o 0,4 procenta. První předběžné údaje o hrubém domácím produktu zveřejní statistici v úterý 16. února. Předloni ekonomika rostla o dvě procenta.
 • Emisní povolenky v pátek ožily, přehouply se přes 5 EUR/t

  Evropské emisní povolenky po dlouhodobém propadu ožily a jejich cena se přehoupla ke konci týdne přes 5 EUR/t. Ještě na začátku letošního roku přitom jejich cena převyšovala 8 EUR. Cena povolenek se podepsala i na cenách silové elektřiny s dodávkou v příštím roce, které spadly až k 21 EUR/MWh. I přes páteční růst se jedná o

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Pojišťovny evidují pokles počtu krádeží aut až o desítky procent
  Pojišťovny zaznamenaly loni pokles počtu krádeží automobilů až o několik desítek procent. Nejvíce krádeží je stále v Praze a velkých městech. Nejčastěji se nyní kradou starší vozidla kvůli rozprodání na náhradní díly, vyplývá z ankety ČTK mezi největšími pojišťovnami.
 • Tipy měsíce: S masem, nebo bez. Na své si v únoru přijde každý
  Na Severském ledovém brunchi nejen ochutnáte speciality šéfkuchaře, ale můžete se zúčastnit i workshopu. Kdo přinese na Třetí Veg Fest vlastnoručně vyrobený pokrm odpovídající tematice festivalu, může mít vstup zdarma. Na zabijačkové pochoutky a nefiltrovaného černého Kozla vyrazte do Velkých Popovic.
 • Svět ujíždí na ginu: Tradiční značky doplnil Monkey 47
  Monkey 47 byl oceněn Robertem Parkerem, nejvyšším soudcem nápojové gastronomie v USA. Složení ginu je tajné, spekuluje se o několika druzích pepře nebo pomerančové kůře. I méně senzitivní degustátor ale bezpečně identifikuje brusinku.


Hitpardáda štítků