VIDEO: Adam Ježek: Jak vyhledávače hodnotí webové stránky?

Proč se dva podobné weby zobrazují na naprosto odlišných pozicích ve vyhledávačích? A jak byste nad SEO měli přemýšlet vy?


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: HTTP, HODNOTÍ WEBOVÉ, HODNOTÍ WEBOVÉ STRÁNKY, ADAM, VYHLEDÁVAČE HODNOTÍ, JAK VYHLEDÁVAČE, ADAM JEŽEK, VYHLEDÁVAČE HODNOTÍ WEBOVÉ, JEŽEK, JAK VYHLEDÁVAČE HODNOTÍ
 • Dárek na poslední chvíli? Sedm kroků k překvapení z Dárkomatu
  Stává se to: přijdou opomenuté narozeniny, v práci sháníte dárek pro kolegu nebo zapomenete na dárek k výročí. Na poslední chvíli se improvizuje špatně, zvlášť pokud vás nenapadá, čím konkrétním potěšit. Zkuste kartu z Dárkomatu. Seženete ji v prodejnách Albert. Přinášíme návod, jak na to.
 • Stát mu přidal na důchodu 40 korun. Ale renta mu klesla o 560 Kč
  Invalidní důchodci, kteří se do penze dostali kvůli nemoci z povolání, čelí od ledna finanční diskriminaci. Vláda jim od ledna garantuje nižší nárůst minimální mzdy než zdravým zaměstnancům. A rostoucí minimální mzda těmto lidem paradoxně srazila renty, které jim vyplácejí pojišťovny na dorovnání předchozích výdělků. A to o stovky korun.
 • Budoucnost personální inzerce je v nativní reklamě
  Hledání zaměstnanců v online světě vyžaduje sledování trendů a uplatňování úspěšných technik internetového marketingu. Jedna z těchto technik, která se ukázala být velmi efektivní pro online prodej…
 • Pomůže Brexit uniknout Norsku ze spárů EU?
  S tím, jak Velká Británie zoufale hledá řešení toho, zda zůstat nebo opustit Evropskou unii, hledá Norsko vlastní způsob, jak se od Evropské unie více distancovat. Případ Norska, jako nečlenské země EU, ukazuje, jak těžké by pro Velkou Británii mohlo být uniknout vlivu bloku v případě, že se rozhodne odejít. I když Norové vstup do EU již dvakrát odmítli, doposud přijali až 75 procent jejích zákonů, aby na tento lukrativní jednotný trh měli přístup. Norská nespokojenost však roste a na současném…
 • Studie: Uprchlíci nedostatek pracovních sil v Německu nevyřeší
  Uprchlíci, kteří v současnosti přicházejí do Německa, nevyřeší tamní problém se stále větším nedostatkem pracovních sil. Vyplývá to ze studie Institutu německého hospodářství (IW), o kterém dnes informoval deník Die Welt. Vzdělání i pracovní kvalifikace většiny běženců prý totiž neodpovídá požadavkům německého trhu.
 • Čím vyšší příjem, tím nižší nemocenské dávky

  Nemocní zaměstnanci mají rozdílně vysokou nemocenskou v porovnání se svojí mzdou ze zaměstnání. Důvodem je redukce při výpočtu nemocenské. Zaměstnancům s vyššími příjmy klesá z důvodu nemoci více životní úroveň. Obdobná je situace i u ostatních nemocenských dávek. 

 • EU vám toasty neosladí!
  Měla to ovšem pro letošek v úmyslu, toastovače totiž žerou moc elektriky. Podle plánu se od roku 2020 měly vyrábět a dovážet jen toastery na sluneční záření, případně šlapací. Nebo tak nějak. Nakonec se ale v Bruselu rozhodli neprovokovat.
 • Čas začít brát Turecko vážně
  Utečenecká krize dala vztahům Turecka a Evropské unie šanci na restart a nový začátek – a byla by škoda ji nevyužít. Turecko roste. Hospodářsky, demograficky. A i jeho geopolitický význam stoupá. Jeho integrace do Evropské unie by Unii významně prospěla.
 • Největší aquapark v Česku se za stovky milionů rozroste. Nové...
  Největší aquapark v Česku Aqualand Moravia plánuje během následujících tří let mnohamiliónové investice. Na. tom, jaké.
 • Zkoušky: jak na ně vyzrát?- Finance.cz
  Teplota nám již pomalu spadá pod bod mrazu, venku slyšíme krákat vrány, televize a rádia jsou plné předvánočních upoutávek. Máme
 • VIDEO: Aleš Chromec: Jak se jako mladý člověk uplatnit na trhu práce?
  Tento rozhovor jsem připravil pro všechny studenty, co chtějí do kariérního života vykročit pravou nohou a nenechat nic náhodě.
 • Video: Angelina Jolie natočila sportovní drama Nezlomný - iDNES...
  Herecká hvězda Angelina Jolie se znovu postavila na opačnou stranu kamery. Podle. osud olympionika v japonském zajetí.
 • Video Archives - Svět aplikací
  Na internetu se objevuje stále více videí, které porovnávají vlastnosti vlajkových lodí jednotlivých společností. Herní legenda se vydává na velké plátno.
 • Video Archives | Zprávy, ZprávyExtra.cz
  Hvězda světové taneční scény Paul Van Dyk se. SÝRIE / Malí bojovníci jsou nazýváni Lvíčata chalífátu. Malé děti tam učí zabíjet Islámský stát.
 • Video: Ať dopadnou provize jakkoli, kvalitní poradci se vždy uživí
  10.9.2015 Michal Šrubař, předseda akreditační komise EFPA, odpovídal kromě otázek na certifikáty EFA i na otázky ohledně možných regulacích provizí. Podle něj je situace jasná.
 • VIDEO: Babiš posvětil prolomení na Bílině
  Zdá se, že cesta k uhlí, jež leží za limity na lomu Bílina, se pro Severočeské doly definitivně otevřela. Vyplývá to ze slov ministra financí Andreje Babiše, která včera pronesl při prohlídce lomu. Poslechněte si je sami na videu, které server iUHLI.cz přináší.
 • VIDEO: Bochníček projede všude
  Asi neuvěříte, že tohle auto bylo vyrobeno v roce 2015. Vypadá totiž už spousty let stejně. Řeč je o ruském terénním automobilu UAZ 2206, lidově zvaném „bochníček“, který začátkem roku koupila společnost Czech Coal Power. Na to, co umí, se podívejte ve videu CoalTV.
 • VIDEO: Bolt a jeho sprint na 345 metrů
  Fenomenální jamajský sprinter Usain Bolt a Ostrava? To není jen mítink Zlatá tretra, ale od letošního května také „Bolt Tower“ neboli šroubová věž.
 • VIDEO: Brašnář Roman Tlustý: Říkejte lidem pravdu
  Obsloužil přes 70 tisíc zákazníků. Ve svých dílnách, které měly i kolem 20 m2, mezi všemi stroji a materiálem bydlel. Jaký je příběh Romana Tlustého?
 • VIDEO: Britská vláda dala milion liber na draka o výkonu 3 MW

  Konsorcium v čele s firmou Kite Power Solutions obdrželo grand 1 milion liber od britské vlády na rozvoj unikátní větrné elektrárny. Technologie je založena na drakovi (kite), který prostřednictvím dlouhého provazu pohání generátor. První elektrárna o výkonu 3 MW má vyrůst do roku 2019. Podle společnosti Kite Power Solutions (KPS) má tato technologie potenciál přeměnit offshore větrnou

  Publikováno na webu oEnergetice.cz
Hitpardáda štítků