VIDEO: Vojtěch Kotous: Jak začít podnikat na volné noze po střední škole?

Otevřený rozhovor s webovým grafikem o tom, jak těžké pro něj byly začátky na volné noze, jak spal na nafukovací matraci a co by dnes jako freelancer udělal jinak.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: PODNIKAT NA VOLNÉ, PODNIKAT NA, KOTOUS, PO STŘEDNÍ, VOJTĚCH KOTOUS, PO STŘEDNÍ ŠKOLE, ZAČÍT PODNIKAT NA, ZAČÍT PODNIKAT, ROZHOVORY, ROZHOVOR

 • Americké akcie v úterý podruhé v řadě oslabily navzdory zpomalení propadu na trhu s ropou
  Americké akcie na začátku úterního obchodování opět ztrácely, když je nadále srážel propad světových cen ropy, který oslabuje akcie ropných firem. Později se ztráty ropy i akcií zmírnily, trh ale podkopávaly i nové slabší údaje z čínské ekonomiky. Nakonec hlavní indexy odevzdaly do jednoho procenta.
 • Lidovky: Prvnímu dukovanskému bloku skončí povolení k činnosti
  Prvnímu bloku Jaderné elektrárny Dukovany, který je nyní odstaven kvůli potížím se svary na potrubí, vyprší na konci roku povolení k činnosti a energetická společnost ČEZ prý zatím nové povolení nezíská. Napsal to server Lidovky.cz. Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) Dana Drábová ale předpokládá, že zhruba o dva až tři měsíce bude prozatím prodloužena platnost nynějšího povolení.
 • V rámci změn po nástupu vlády odešel šéf polské pojišťovny PZU
  Z funkce v úterý odstoupil šéf největší polské pojišťovny PZU Andrzej Klesyk. Udělal to na žádost ministerstva státního pokladu, které v PZU spravuje 35% státní podíl, sdělila společnost. Jde o další změnu v nejvyšším vedení polských státních podniků od nástupu konzervativní vlády.
 • Fidelity výhled 2016: Riziko recese nízké, růstu vysoké
  Motorem růstu v roce 2016 budou spotřebitelé na rozvinutých trzích, naopak rozvíjející se trhy budou i nadále čelit výrazným negativním faktorům. Divergence měnových politik budou pro tento výhled představovat jen malé riziko, neboť oficiální úrokové sazby budou růst jen velmi pomalu v důsledku omezených inflačních tlaků, míní Anna Stupnytska, hlavní ekonomka společnosti Fidelity International.
 • Těžba ropy v USA příští rok klesne více, než se čekalo
  Americká vláda dnes dál snížila odhad těžby ropy v USA na příští rok. Produkce klesne o 570.000 barelů denně na 8,76 milionu barelů, odhadl dnes Úřad pro energetické informace (EIA) při ministerstvu energetiky USA. Letos se ale těžba zvýší o 630.000 barelů na 9,33 milionu barelů denně a přiblíží se dosavadnímu rekordu 9,6 milionu b/d z roku 1970.
 • Těžba ropy v USA příští rok klesne více, než se čekalo
  Americká vláda v úterý dále snížila odhad těžby ropy v USA na příští rok. Produkce klesne o 570 000 barelů denně na 8,76 milionu barelů, odhadl Úřad pro energetické informace (EIA) při ministerstvu energetiky USA. Letos se ale těžba zvýší o 630 000 barelů na 9,33 milionu barelů denně a přiblíží se dosavadnímu rekordu 9,6 milionu z roku 1970.
 • Americkým trhům se opět příliš nedaří, S&P500 -0,5%
  Americké trhy po pátečním rally rychle vychladly a již druhým dnem oslabují, když DJIA oslabuje o 0,7%, širší index S&P500 ztrácí 0,5% na 2067b., relativně lépe se pak vede technologickému Nasdaqu aktuálně registrující červenou nulu. Děje se tak na pozadí...
 • Při pořízení i modernizaci výtahů se vyplatí v předstihu počítat s novou normou

  Výtahy odpovídající nové evropské normě, která posouvá jízdní komfort, ale především bezpečnost, od prosince 2015 nově nabízí společnost Schindler. Do vývoje a testování bezpečnostních prvků investovala více než 82 000 hodin. (Tisková zpráva: Schindler)

 • Extrémní hodnoty tohoto indikátoru signalizují pokračování býčího trhu
  Nejednoznačný vývoj na akciových trzích vyvolává stále více spekulací a teorií o tom, kterým směrem se budou trhy ubírat v nejbližší době i v dlouhodobějším horizontu. Podívejme se na jeden býčí názor vycházející ze situace, která se často neopakuje. O to zajímavější je její úspěšnost.
 • Evropské akcie v úterý stáhl dolů sektor základních materiálů
  Evropské akcie v úterý zakončily hluboko v červených číslech, jak se investoři snažili vyrovnat s volatilitou obklopující ceny ropy a dalších komodit.


Hitpardáda štítků