VIDEO: Vojtěch Krapítek (Sportex.cz): Jak konkurovat velkým e-shopům?

Mají tisíce konkurenčních e-shopů. Přesto se jim daří prosperovat. Jak to dělají a jak v praxi vypadá život e-shopaře? Podívejte se do luxusní prodejny Sportexu.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: KRAPÍTEK, VOJTĚCH KRAPÍTEK, KOMENTÁŘ, PŘED, KONKUROVAT VELKÝM, VELKÝM, KONKUROVAT, PROČ, MINUTOU, PŘED MINUTOU
 • Czech Coal opět vyplatí třináctý plat
  Zaměstnanci společností skupiny Czech Coal dostanou i letos společně s listopadovou mzdou také třináctý plat. V celkovém součtu bylo na výplatu této bonusové mzdy vyčleněno přibližně 38 milionů korun.
 • Rada od Goldman Sachs: Nemějte děti!
  Pokud si myslíte, že mít děti je radost a štěstí, šeredně se mýlíte. Tohle tvrdí americká investiční banka Goldman Sachs. Podle její poslední studie je totiž rodičovství čím dál tím více těžší a to především z hlediska finančních výdajů. Jednoduše řečeno: mít děti je dnes drahý luxus.
 • V Beskydech krachuje první skiareál. I další se bojí teplé zimy
  Milionové dluhy, ale i teplé počasí. To stojí za krachem společnosti Ski Beskydy, která do roku 2014 provozovala lyžařský areál v Mostech u Jablunkova na pomezí Česka, Polska a Slovenska. Firma požádala soud v Ostravě o vyhlášení konkurzu. Současný teplý ráz počasí může přidělat starosti i dalším provozovatelům středisek.
 • Akciové fondy: Prosincová korekce obírá o zisky

  Letošní rok se zapíše do historie pravidelných investic červeným perem. Hodnota pravidelné investice v prosinci 2015 meziročně poklesla o 5,2 % a Index ICZ uzavřel roční sčítání těsně nad úvodní hladinou s 1004,7 body.

 • Největší problém mají manažeři s vedením lidí
  Na konci roku se bilancuje a prognózuje. V tomto vydání Moderního řízení publikujeme výstupy několika globálních studií, které mapují trendy...
 • Byznys potřebuje lídry a talenty
  Výstupy z mezinárodních průzkumů už několik let zní stejně - živou vodou pro byznys jsou lídři a talenti. Obě tyto skupiny je nutné dál rozvíjet,...
 • Engagement je konkurenční výhoda
  Motivovanost zaměstnanců a jejich engagement ve firmách měří každoročně studie Aon Best Employers (Nejlepší zaměstnavatelé). Zaměstnance s vysokým engagementem práce ve firmě baví, cení si pracovních podmínek, způsobu odměňování, pozitivně hodnotí práci managementu i komunikaci napříč firmou a jsou na svého zaměstnavatele pyšní. Dokonce tak, že práci u něj doporučují svým známým a blízkým.
 • Angažovanost a leadership - dvě strany jedné mince
  S nedostatečnou angažovaností zaměstnanců se podle průzkumu společnosti Deloitte potýká 87 procent respondentů z řad středního a vyššího managementu, hned druhou nejproblematičtější oblastí jsou nedostatky v oblasti leadershipu (vedení zaměstnanců), se kterými se potýká 86 procent respondentů. Obě témata jsou vzájemně úzce propojená.
 • Hlavním benefitem pro lidi je možnost něco ve firmě měnit
  Společnost SYMBIO Digital je na trhu 16 let. V oblasti digitálního marketingu a reklamy za tu dobu posbírala desítky oborových ocenění a vydobyla si pověst kreativní firmy, která vždy překvapí originalitou nápadů a neotřelým zpracováním. Za jejími úspěchy stojí kreativní a týmová atmosféra.
 • Změny v byznysu vyžadují nová pravidla pro engagement
  Podle studie konzultantské společnosti Hay Group a Centre for Economic Business Research plánuje začít novou kariéru do konce roku 2018 téměř čtvrtina lidí na celém světě. Udržení talentovaných a klíčových pracovníků a také přilákání nových talentů se proto v organizacích stávají hlavními prioritami v řízení lidí. Jedním z nástrojů, jak zvyšovat zaměstnaneckou efektivitu, je engagement zaměstnanců.

 • Elektrárna Počerady je ekologičtější
  Uhelná elektrárna Počerady je opět ekologičtější, v předstihu snížila emise oxidů dusíku (NOx). Vzduch na Lounsku a Mostecku tak bude čistší. Oxidy dusíku by totiž měly klesnout o 60 procet.
 • Zas je tu čas vánoční
  O Vánocích necháváme stranou své starosti, nebo se o to alespoň snažíme, a soustředíme se na rodinu, blízké přátele, dobré jídlo a,...
 • Jak měřit nábor, aby to mělo smysl
  Jsem přesvědčen o tom, že 95 procent veškeré práce na měření náboru končí jako ztráta času, píše John Sullivan na serveru ERE.net. Příčinu přitom vidí ve třech hlavních problémech. Prvním je…
 • Kromě vánočních kaprů jsme vylovili i zlaté ryby či piraňu, říká rybář
  Antonín Madzia nastoupil do rodinné firmy, která se zabývá chovem ryb, hned po maturitě. Před dvěma lety se stal jedním z jednatelů. Na starosti má obchod s rybami a provoz firmy.
 • 22. prosince: Tohle potřebujete vědět nejen o úterním obchodování na amerických burzách
  Americké akciové trhy v první polovině úterního obchodování opět mírně zpevňovaly. Náladu na Wall Street podpořila dočasná stabilizace cen ropy a údaje o růstu domácí ekonomiky ve třetím čtvrtletí.
 • Slova Zemana: Řecko je krok od ukončení diplomacie s Českem
  Řecko povolalo svého velvyslance v Česku ke konzultacím do Atén kvůli výrokům prezidenta Miloše Zemana na adresu země. ČTK to dnes sdělilo řecké velvyslanectví. Postup Atén představuje v diplomacii důraznou formu protestu, ministerstvo zahraničí o ní hovoří jako o výjimečné. Podle řecké televize ERT se Atény odhodlaly k tomuto kroku, protože Česká republika neodvolala urážlivé Zemanovy výroky. Zeman nedávno mluvil o tom, že Česko může vstoupit do eurozóny, až se vyřeší účast Řecka v uskupení…
 • Nové dno: Ropa Brent je levnější než americká WTI
  Světové ceny ropy dnes večer obnovily pokles a severomořská ropa Brent sestoupila poprvé od poloviny roku 2004 pod 36 dolarů za barel. Trh předtím díky předvánočnímu rušení sázek na další pokles cen oživoval z pondělního propadu.
 • Světové ceny ropy opět klesají. Cena severomořské Brent je na svém minimu za poslední dekádu
  Ceny ropy opět zahájily pokles, i přes počáteční oživení z pondělního propadu. Barel severomořské ropy Brent se tak ocitl na novém minimu od poloviny roku 2004, stojí méně než 36 dolarů. Ropa oslabovala kvůli dalšímu růstu zásob na americkém trhu a obavám z pokračování vysokého převisu nabídky nad poptávkou ve světě.
 • Denní report - úterý 22.12.2015
  ČR: Pražská burza při sváteční aktivitě mírně posílila, SRN: Německá burza neudržela zisky a zakončila pod hranicí 10 500 bodů, USA: Wall Street končí silně v plusubrbrh2Pražská burzah2 h3Popis trhuh3 pPražská burza zakončila úterní...
 • Americké akcie navázaly na včerejší růst
  Americké akciové trhy dnes přidaly druhým dnem, kdy se po dlouhé době dařilo komoditám. Dnešní růst byl v režii hlavně sektorů, které v tomto roce dostaly výkonnostně nejvíce zabrat- zpracovatelského a energetického.


Hitpardáda štítků