VIDEO: Zdeněk Dvořák: Proč by měl e-shop psát blog?

Rozebrali jsme blog e-shopu MT nábytek a podívali se na to, jak jej tvoří, co je to stojí a jaký jim to přináší užitek.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: BLOGU, MT, NA BLOGU, KOMENTÁŘŮ, NÁBYTEK, ODKAZY, MT NÁBYTEK, SDÍLENÍ, JSEM

 • Zajímavosti koruny: Vondráčková na dvacetikoruně? Ne, byla to jiná žena
  Naše republika je zase o rok starší a s ní i naše korunová měna. Mnohá papírová platidla upadla v zapomnění, na jiné si ale pamatujeme. Vypátrali jsme několik zajímavostí spojených s naší měnou.
 • Northrop Grumman postaví pro USA bombardéry nové generace
  Washington - Americký výrobce "neviditelných" bombardérů B-2 Northrop Grumman vyhrál tendr Pentagonu na vývoj a produkci bombardovacích letadel dlouhého doletu nové generace. Jde...
 • Promlčecí doba u pohledávek
  Prosím o pomoc : kde bych našla platný odkaz na promlčecí dobu u pohledávek (s.r.o.-s.r.o.).
  Je platná doba promlčení u pohledávek v obchodním styku 3 nebo 4 roky? Našla jsem odkazy na oba údaje a nejsem si tak jistá co platí
  v roce 2015.
  Děkuji za pomoc.
  Renata
 • Ropný gigant Shell definitivně opustil Ukrajinu!
  Nizozemsko-britská ropná společnost Shell, která chtěla začít těžit břidlicovou ropu a plyn v Charkově a Doněcku, definitivně odstoupila od tohoto projektu.
 • Pane ministře Jurečko, říkal jste všechno s mírou nebo s Mírou?
  Ministr zemědělství Jurečka usiluje o zvýšení potravinové soběstačnosti v komoditách, které můžeme v našich podmínkách vypěstovat a vyrobit. Na Žofínském fóru poslední říjnové pondělí se hovořilo i o uzeninách, u kterých byla zjištěna jejich škodlivost. 
 • O2 stanovila maximální cenu pro odkup akcií na 297 Kč
  Praha - Společnost O2 by mohla kupovat vlastní akcie za maximální cenu 297 Kč za kus. Rozhodlo o tom dnes představenstvo operátora. Celkem může O2 vykoupit až desetinu akcií nebo jejich...
 • O2 stanovila maximální cenu pro odkup akcií na 297 Kč
  Praha - Společnost O2 by mohla kupovat vlastní akcie za maximální cenu 297 Kč za kus. Rozhodlo o tom dnes představenstvo operátora. Celkem může O2 vykoupit až desetinu akcií nebo jejich objem do osmi miliard korun. Rozhodovat o tom bude valná hromada 8. prosince. O2 to oznámila na svém webu. Akcie O2 se dnes obchodovaly za 231 Kč za cenný papír.
 • Ceny komodit na plodinové burze většinou rostly,zlevnila kukuřice
  Ceny většiny zemědělských komodit na Plodinové burze Brno za minulé dva týdny rostly, naopak téměř o pět procent se propadla cena kukuřice. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila Plodinová burza Brno. "Po dlouhé době rostla cena krmné pšenice, a to až o 118 korun za tunu. Současně jsme však zaznamenali pokles ceny kukuřice až o 200 korun za tunu."
 • Hlavní hygienik: Novela zákona o potravinách ohrožuje veřejné zdraví
  Ministerstvo zdravotnictví zásadně nesouhlasí s návrhem, aby stravování v restauracích, kavárnách či bistrech kontrolovala místo hygieniků Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Podle vedení resortu by to mohlo ohrozit zdraví lidí. Řekl to hlavní hygienik Vladimír Valenta. Chystanou změnu odmítá i Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně či zdravotnické odbory.
 • Odvody z hazardu příští rok asi vzrostou, Sněmovna to podpořila
  Praha - Odvody z hazardu příští rok asi vzrostou. Sazby budou 23 a 28 procent podle druhu her místo nynějších 20 procent. Zároveň by se měl zvýšit z 55 na 80 korun denní poplatek za každý...


Hitpardáda štítků