Vlak mezi Hradcem a Pardubicemi jede 160 km/h, zatím jen na...

Po železnici mezi Hradcem Králové a Pardubicemi ve středu poprvé v historii vyrazí vlak rychlostí 160 kilometrů za hodinu. Zatím. články k tématu: Dvojkolejka je.


Zdroj: hradec.idnes.cz
Témata: PARDUBICEMI, A PARDUBICEMI, MEZI HRADCEM, RYCHLOST, HRADCEM KR, TRATI, DOPRAVN, CESTUJ, VLAK, PROSINCE • Vlakbus « Rodinné finance
  LEO Express, soukromý železniční dopravce působící v České republice, pokračuje v nabídce svých dluhopisů. Z právě uzavřené aukce pro úpis na primárním trhu.
 • Vlajky na sídlech evropských hlav států - bývají jen státní
  Jaké vlajky skutečně vlají na sídlech hlav států členských zemí Evropské unie... Jsme unijní střední proud, nebo spíše výjimka?
 • Vlajková loď Volkswagenu prý vykáže celoroční ztrátu
  Hlavní značka VW německého automobilového koncernu Volkswagen se zřejmě letos propadne do ztráty, protože bude muset vzít na svá bedra většinu nákladů z emisního skandálu automobilky. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje. Divize měla na zisku skupiny v prvním pololetí podíl 21 procent.
 • Vládo: Peníze za vodu, nechť tečou zpět do rozvoje sítí a ne do...
  Poslali jsme Výzvu vládě ČR k nápravě systému prodeje vody. Odborník na metody koncernů používané při ovládnutí zisků z prodeje vody. Vodárenství se zabývá.
 • Vládní zásah zklidnil padající čínské akciové trhy. Centrální banka intervencí podpořila jüan
  Akciové trhy v Číně se díky vládním zásahům stabilizovaly. Komise pro cenné papíry signalizovala nová pravidla pro omezení prodejů akcií a centrální banka intervenovala na podporu padajícího kurzu jüanu. V pondělí se hlavní indexy propadly o sedm procent a obchodování bylo poté na zbytek dne přerušeno.
 • Vládní úmysl lépe vysvětlit Evropskou unii: nápad dobrý, realizace...
  Evropská unie ovlivňuje naši ekonomiku, politiku a celou společnost, bez přehánění má vliv na náš každodenní život. Jak má vzdělávací kampaň na téma „poznej.
 • Vládní scénář: Bílinu prolomit, ČSA odsunout
  Dlouho očekávané rozhodnutí o limitech těžby hnědého uhlí v severních Čechách by mělo padnout na pondělním výjezdním zasedání vlády v Ústí nad Labem. Podle dvou dobře informovaných zdrojů serveru iUHLI.cz se prolomí limity na lomu Bílina, o lomu ČSA se rozhodne později.
 • Vládní poslanec o zkamenělé Sněmovně, korupci a EET
  Zkamenělé procesy ve Sněmovně snižují efektivitu, probíhají asi tak: Vy jste mi kopli do bábovičky, já vám nepůjčím kyblíček – to, že jde o 40 mld. Kč nikoho nezajímá. Jak se úspěšnému podnikateli a investorovi ze Dne D Ivanu Pilnému líbí v politice? Je české politické prostředí skutečně tak zkorumpované, jak se říká? Proč potřebujeme EET? Co přinese Národní inovační fond? Česká společnost a digitalizace, jak jsme na tom s e-governance?
 • Vládní poslanec: Hornictví potřebuje mít jistotu
  Dneska už se uhlí netěží krumpáčem a lopatou a kolečky. Je to byznys, kde potřebujete dlouhodobě plánovat. Jsou to náročné, dlouhá léta připravované akce. Při projednávání novely horního zákona to řekl poslanec za Moravskoslezský kraj Josef Hájek (ANO).
 • Vládní návrh zákona o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich
  28.8.2015 09:36 Dne 1. 7. 2015 vláda schválila návrh nového přestupkového zákona, který by měl nahradit stávající zákon o přestupcích.
Hitpardáda štítků