Vyzkoušejte: 8 tipů, jak mohou e-shopy získávat zpětné odkazy

Vyčerpávající guestpost Miloslava Hamsy. Sami si můžete jeho metody vyzkoušet a zkusit pro svůj e-shop získat další zpětné odkazy.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: ODKAZY, WEBŮ, MÁTE, WEBY, SOC, TIPŮ, ZPĚTNÉ ODKAZY, ZPĚTNÉ, KUPÓNY, MONITORINGU
 • Práce pro horníky nebude, bojí se lidé
  Osmdesát procent obyvatel Moravskoslezského kraje si myslí, že v regionu není dostatek pracovních míst pro zaměstnance, kterým hrozí propuštění z těžební firmy OKD. Vyplývá to z průzkumu o situaci OKD, který si nechal udělat její nový vlastník společnost Ad Hoc Group (AHG).
 • Radim Krejčí: Na poplatky nevěřím. Všem měříme stejným metrem

  Ředitel společnosti Roklen Radim Krejčí věří na jednoduchost, transparentnost a online svět. V rámci služby RoklenFx nově nabízí devizovou směnárnu, která slouží k online směně měn za výhodné směnné kurzy s pevnou kurzovou marží.

 • Politické strany – podnikatelské klany
  Ideální politické nastavení bude to, kde při ranním venčení v parku ostatní pejskaři nepoznají, že támhleten pán s teriérem je jejich premiér.
 • Jak hlasovat o brexitu: Rozpaky britského občana
  Should I stay or should I go? Jedna z nejočekávanějších a dopředu nejvíc komentovaných politických událostí roku – britské referendum o setrvání v Evropské unii – se blíží. Jak se bude rozhodovat Vlad Ender – autor Finmagu a britský občan?
 • Německo: Rekordní jaderný reaktor Grohnde bude sloužit ke stabilizaci sítě

  Německý jaderný reaktor Grohnde vyrobil za svůj dosavadní 32letý provoz 350 TWh elektrické energie, více než jakýkoliv jiný jaderný reaktor na světě. Blok, který v minulosti pokrýval výhradně základní zatížení, ovšem v novodobém energetickém mixu Německa stále častěji plní pro jadernou elektrárnu netypickou regulační roli a stabilizuje tak německou soustavu. Reaktor nacházející se v severním Německu byl

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Export amerického uhlí se propadl o čtvrtinu
  Export amerického uhlí klesl za rok 2015 oproti roku 2014 o celých 23 procent. USA zároveň letos vyprodukovalo nejméně uhlí za posledních 30 let. Tamní uhelný sektor se potácí v existenčních problémech.
 • Trump dnes může mít jistou nominaci na prezidenta USA
  Dnešní souboj o stranické prezidentské nominace ve Spojených státech dospěl v případě republikánů ke zlomovému bodu. Pokud v něm uspěje dosavadní favorit Donald Trump, učiní zásadní krok k získání nominace, když selže, bude to pro jeho kampaň tvrdou ranou. V táboře demokratů se velká překvapení nečekají.
 • Hampl: Kotva na koruně je lepší nástroj než negativní sazby
  Pokud by bylo potřeba další uvolnění měnové politiky, kurzový závazek je lepším nástrojem, než negativní sazby. „Snížení oficiálních sazeb pod nulu by mělo pouze velmi malý efekt, avšak nese s sebou mnohá rizika, vedlejší efekty a potenciální náklady,“ uvedl pro Bloomberg viceguvernér ČNB Mojmír Hampl.
 • Asijské trhy klesly poté, co Bank of Japan nenavýšila stimulační programy
 • Překvapení: ČEZ vydělal méně
  Energetické skupině ČEZ loni meziročně klesl čistý zisk o osm procent na 20,5 miliardy korun. Tržby jí vzrostly o čtyři procenta na 210,2 miliardy Kč. Analytici přitom očekávali růst zisku o několik miliard.Hitpardáda štítků