Vzdělávací videa o podnikání | MladýPodnikatel.cz

Každý týden vydáváme video rozhovory s podnikateli a marketéry. Dozvíte. se podrobné a praktické informace o tom, jak podnikat a jak dělat marketing. Sledujte


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: MARKETINGU, VÁS, VYUŽÍT, MÁTE, DOZVÍTE, JSME SI, PROČ, SE DOZVÍTE, ROZHOVORU, RÁMCI OSOBNÍ PRODUKTIVITY • Vzdělávací kurz: Specialista vymáhání pohledávek
  Trápí Vaši organizaci nevymahatelné pohledávky a přemýšlíte o tom, že se obrátíte na odborníky ze specializovaných firem? Dlouhodobě výhodnějším řešením je nechat proškolit své vlastní pracovníky. Po absolvování našeho dlouhodobého vzdělávacího kurzu se z nich stanou experti s komplexním know-how a se spolehlivou orientací v aktuální legislativě. Od zkušené lektorské dvojice získají praktický návod, jak úspěšně uzavřít všechny případy a pohledávky efektivně zajistit. Kurz navíc, s výjimkou účasti na dvou prezenčních seminářích, nevyžaduje absenci v zaměstnání a online test na závěr důkladně prověří nově nabyté znalosti účastníků.
 • Vzdělávací kurz: Specialista veřejných zakázek s ohledem na nový zákon 2016
  Nový zákon o veřejných zakázkách je už jen několik týdnů daleko a změn pro zadavatele je velké množství. Nenechte se ale odradit od zadávání zakázek – potřebné know-how a informace o změnách, které Vám nová právní úprava přináší, vám předá oblíbený lektor Mgr. Jan Turek v již 6. běhu komplexního odborného kurzu. Všechny fáze zadávacího řízení se všemi změnami uceleně, srozumitelně a prakticky, navíc v ideální čas – těsně před účinností nového zákona! Těšíme se na vás.
 • Vzdělávací kurz: Specialista strategického řízení
  Neroste firma podle Vaší představy, stagnuje nebo dokonce ztrácí? Máte někdy pocit, že i kdybyste se rozčtvrtili, stejně nebudete stíhat všechnu práci? Naučte se řídit své zaměstnance a neztrácejte zbytečně čas operativou. Získejte nadhled, přerozdělte úkoly a využijte čas na řešení problémů, plánování a realizaci strategií. Díky našemu vzdělávacímu kurzu zvládnete strategické řízení na jedničku.
 • Vzdělávací kurz: Specialista řízení finančních rizik
  Cílem tohoto kurzu je nejen seznámení se s úlohou, přínosy a základními pojmy v oblasti risk managementu, ale zejména uvědomění si nezbytnosti prosazení řízení rizik v praxi. Účastníci získají komplexní přehled o možnostech identifikace rizik a uvidí celou škálu způsobů zabezpečování rizik v různých oblastech řízení.
 • Vzdělávací kurz: Specialista na řešení šikany a kyberšikany
  Obáváte se okamžiku, kdy se vám dítě svěří se svým trápením a vy mu nebudete umět pomoci? Do této situace se vychovatelé i sociální pracovníci dostávají často zejména v případech šikany a kyberšikany. Očekává se od nich know-how, které však studiem vysoké školy nezískali. Nabízíme vám praktický výcvik, který vás zbaví strachu a naučí vás, jak se vyvarovat základním chybám spojeným s laickým přístupem. Pro své kolegy se stanete důvěryhodnou oporou a průvodcem.
 • Vzdělávací kurz: Specialista nákupu
  Význam funkce nákupu neustále roste, protože díky němu může společnost snížit náklady a zvýšit svou konkurenceschopnost. Úměrně tomu také rostou nároky na funkci specialisty či manažera nákupu kladené, přičemž dostupné informační zdroje, potřebné pro tuto pozici, jsou dost roztříštěné. Cílem našeho kurzu je nabídnout ucelený pohled na problematiku nákupu, ve kterém odborní lektoři nabídnou řešení v oblasti optimalizace a logistiky nákupu či právního zajištění nákupu s prakticky aplikovatelnými výstupy.
 • Vzdělávací kurz: Řešení ekologických povinností v organizacích (online)
  Každý, kdo má na starosti ekologické povinnosti v organizaci, si potřebujete udržovat perfektní přehled o legislativních změnách a aktuálních praktických postupech v široké škále jednotlivých oblastí životního prostředí. V poslední době je takových změn opravdu hodně. Málokdo si však může dovolit pobýt celý den mimo pracoviště a školit se. Nabízíme vám intenzivní vzdělávací kurz, na kterém získáte veškeré potřebné informace formou prakticky zaměřených webinářů, jež na sebe logicky navazují a obsahově pokrývají celé spektrum vašich povinností.
 • Vzdělávací kurz: Projektový profesionál
  Zajímáte se o projektové plánování a řízení neboli o projektový management? Chcete uspořádat firemní procesy a zjistit, kde jsou vaše slabiny? V tom případě je tady náš kurz právě pro Vás. V průběhu dvou měsíců se díky ucelené a komplexně pojaté koncepci kurzu seznámíte s hlavními principy projektového řízení, a především nastartujete své projektové myšlení.
 • Vzdělávací kurz: Prevence rizik bezpečnosti práce v organizaci (online)
  V organizacích do 25 zaměstnanců může v souladu se zákonem zaměstnavatel vykonávat úkoly v prevenci rizik sám, má-li k tomu potřebné znalosti. Každý, kdo má na starosti BOZP a PO v organizaci, si potřebujete udržovat perfektní přehled o legislativních změnách a aktuálních praktických postupech v široké škále jednotlivých oblastí. Málokdo si však může dovolit pobýt celý den mimo pracoviště a školit se. Nabízíme vám intenzivní vzdělávací kurz, na kterém získáte veškeré potřebné informace formou prakticky zaměřených webinářů, jež na sebe logicky navazují a obsahově pokrývají celé spektrum vašich povinností.
 • Vzdělávací kurz: Online akademie mzdového účetnictví
  I zkušení mzdoví účetní se občas setkají s případem, s nímž si nevědí rady. Následně se rozvíjí pátrání spojené se zoufalým prohledáváním internetu, zběsilým listováním v příručkách či bezvýslednými poradami s kolegy, kteří si správným řešením rovněž nejsou jisti. Právě pro takové situace potřebujete být vybaveni pokročilejšími znalostmi a dovednostmi. Získáte je na našem kurzu v celoroční sérii webinářů s možností konzultace vašich nejčastějších problémů z oblasti mzdového účetnictví.

 • Vzdělávání
  ARR - Agentura pro regionální rozvoj
 • Vzdělávání | FXstreet.cz
  Reference absolventů našich kurzů a seminářů. Představujeme vám exkluzivní seminář se zástupci profesionálního vývojářského týmu, působícího ve společnosti.
 • Vzdělávání jako benefit nikdo nechce | HR News
  Spokojenost zaměstnanců se stále více odvíjí od toho, zda zaměstnavatelé kromě mzdy nabízejí i tzv. benefity.
 • Vzdělávání je celoživotní proces
  Zaměstnavatelé z vyspělých i rozvojových zemí pociťují stále se zvyšující nedostatek správně kvalifikovaných zaměstnanců. Akademické tituly již nestačí. Patrný je celosvětový trend dodatečného vzdělávání, který nahrává především onlinovým formám studia. O jeho výhodách a potřebě profesního vzdělávání jsme hovořili s Mgr. Štěpánem Mikou, ředitelem vzdělávacího institutu CEMI.
 • Vzdělávání - Nakladatelství Forum
  Přípravy nového zákona o veřejných zakázkách jsou v plném proudu. Do účinnosti nového zákona o zadávacích řízeních zbývá již jen pár měsíců.
 • Vzdělávání - Nakladatelství Forum
  Při běžných školeních o bezpečnosti práce bývá problematika požární ochrany velmi upozaďována. Zákon o odpadech prošel celou sérií změn se zásadním vlivem na.
 • Vzdělávání - Nakladatelství Forum
  Rozčilený rodič si stěžuje na neošetřený úraz své dcery. Kontrola zaměstnanců při výkonu práce patří mezi základní práva i povinnosti každého zaměstnavatele..
 • Vzdělávání - Nakladatelství Forum
  Zjednodušené podlimitní řízení u veřejných zakázek zavedlo po novele zákona některé změny, jež předchozí zadávací praxe neznala. Pro rok 2016 se opět změnily.
 • Vzdělávání - Nakladatelství Forum
  V červenci vstoupila v účinnost novela zákona o hospodaření energií, která mimo jiné nařizuje povinný energetický audit a další úpravy energetické náročnosti.
 • Vzdělávání, personalistika
  Dotace na školení a profesní rozvoj zaměstnanců, vytváření komplexních vzdělávacích programů vč. poskytováníHitpardáda štítků