Životní pojištění FLEXI od Pojišťovny České spořitelny je opět inovováno

Tak jako každý rok k 1. lednu, i letos Pojišťovna České spořitelny inovovala své FLEXI životní pojištění. Za stejné peníze nyní kryje více diagnóz vážných onemocnění. Klienti, kteří si sjednají pojištění klíčových...


Zdroj: www.finparada.cz
Témata: POJI, ŽIVOTN, POJISTN, DIAGN, ONEMOCNĚN, ČESK, Č, GOOGLE, DOS

 • Průmyslová aktivita v eurozóně stoupla v prosinci ve všech zemích
  Průmyslová aktivita v eurozóně v prosinci stoupla na nejvyšší úroveň za 20 měsíců. Růst však zůstával nevýrazný, přestože firmy čtvrtý měsíc za sebou snižovaly ceny a slabší euro zlevňovalo jejich zboží mimo měnovou unii. Vyplývá to z konečných výsledků průzkumu, který mezi nákupními manažery provedla společnost Markit.
 • Česká rafinérská se po pěti letech dohodla s Mero na přepravě ropy
  Česká rafinérská ze skupiny Unipetrol se dohodla na podmínkách přepravy a úschovy ropy se státním správcem ropovodů Mero. Nová smlouva je platná od 1. ledna 2016, společnosti budou ještě jednat o výši přepravního tarifu. Jednání trvala od roku 2010. Smlouva byla uzavřena na dobu neurčitou. 
 • Ako mi imperialisti už celkom pobláznili rozum (Prelom rokov vo financiách očami komentátora)

  Píšeme na Investujeme.sk: Kráľovský menový pár EURUSD stratil vlani desať percent, v tomto roku nás čaká dlho pripravovaný voľný obchod EÚ s Ukrajinou a prudké zvýšenie minimálnej mzdy. Dozvedel som sa, kto sa zahráva s cenami ropy a prečo sa jej hovorí čierne zlato a chudobného Františka na Petrovom stolci nečakane nahradí černošský pápež riadený americkými miliardármi.

 • Čína po propadu akcií zastavila obchodování, klesá i trh v Evropě
  Peking/Praha - Rok 2016 nezačal pro čínské akciové trhy dobře. Hnes v první obchodní den se propadly o sedm procent a obchodování bylo poté na zbytek dne přerušeno.
 • Týdenní report - 53. týden 2015
  Souhrn dění na kapitálových trzích v ČR, Polsku, USA a Německu za období 28.12.2015 - 31.12.2015brbr pbrJan Raška, analytikbrFio banka, a.s.brpbrhttp://www.fio.cz/docs/zpravodajstvi/31-reportTydenni/cz/172944_W_150053.pdfbr
 • ČEZ se zaměřuje na Německo, spolupracuje s Aquila Capital

  Společnost ČEZ rozšiřuje své aktivity v Německu. Nyní navazuje spolupráci se skupinou Aquila Capital, která má pro českou energetickou společnost vyhledávat akvizice ve větrných elektrárnách. Již nyní probíhá podle tiskové zprávy analýza projektu o výkonu 30 MW.  Společnost Aquila Capital patří mezi přední správce aktiv v obnovitelných zdrojích v Německu. Pro společnost ČEZ má vyhledávat

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Nejkrásnější lyžařská střediska v Evropě
  Mezi nejkrásnější lyžařská střediska patří francouzské Val Thorens, které opakovaně vyhrálo "World's Best Ski Resort". V roce 2015 ho vystřídalo legendární středisko Kitzbühel. Pozadu však nezůstává ani Saalbach Hinterglemm, místní svahy nabízí 70 nejmodernějších lanovek a vleků.
 • Podmínky v průmyslu se v prosinci zlepšily, index PMI roste
  Praha - Jak ukazuje idnex PMI, podmínky ve zpracovatelském sektoru v Česku se v prosinci zlepšily. Index sleduje výrobu, nové objednávky, zaměstnanost, termíny dodávek od dodavatelů a zásoby.
 • Týdenní výhled: USA Indexy ISM průmyslu, služeb a zaměstnanost
  V novoročnímu týdnu bude v úterý zveřejněn například prosincový Index CPI eurozóny (odhad Eurostatu), který by měl potvrdit slabost inflace eurobloku, což je nepříznivá zpráva pro euro a akcie ale dobrá pro dluhopisy. Jinak ale budou dominovat...
 • Zuckerberg chce vytvořit pomocníka do domácnosti s umělou inteligencí. Bude jako z Iron Mana, říká
  Dům zakladatele Facebooku bude zřejmě mnohem chytřejší, než dům kohokoliv jiného. Mark Zuckerberg plánuje v rámci své letošní výzvy vytvořit pomocníka pro domácnost s umělou inteligencí, kterým bude pomocí hlasu ovládat svůj dům. Technologie například miliardáři umožní ovládat spotřebiče, osvětlení či kontrolovat pokoj jeho dcery.


Hitpardáda štítků